Zagor Tay Yayınları Özel(28'lik)Seri Sayı 28 - Ölüler Gölü

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,636
TAM 35
001vjv.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,072
Malumunuzdur; “mükemmeliyet teferruatta gizlidir” diye bir atasözümüz vardır.
Sizin yoğun emek vererek taranmış bir seriyi üşenmeden, şikayet etmeden hatta eminim ki zevkle baştan sona tekrar tarayarak mükemmelliğe ulaşma gayretiniz de adeta bu sözün doğruluğunun bir teyidi ve güzel bir örneğidir. Mükemmeliyete dikkat eden kimseler ise sonuç olarak mükemmel insanlardır.
Bu herkesin harcı değildir.
Sizin gibi bir insanla aynı platformda bulunmaktan son derece kıvançlı olduğumu belirtiyor,
büyük ve yadsınamaz emeklerinizden dolayı da sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Daima sağlıcakla kalın.
Sevgiler...
Saygılar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
12 Şub 2010
15,006
543,642
sarkomer hocamın dediği gibi Mehmet Ali, mükemmel insan tarifine layıkıyla uyan bir insan, güzel bir dost. İzmir'de The_DarknesS gibi bir diğer mükemmel ve altın madeninden daha kıymetli iki dostum oldu.Çizgi roman sevgisinin böyle güzide insanlarla dostluklara vesile olması mutluluk verici.

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
820
Burada yapılanlar, sanılmasın ki boşuna.
Milyonlarca insanın çocukluğu ve gençliği var burada.
Anlamayanlar bunları anlamasa da,
Balık bilmezse Hâlik bilir,
Bu söz yeter, sana da bana da.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,617
metu
Seri için çok teşekkür ediyorum.Elinizde bir başka değer kazandı bu seri.Elimde olsa bazı serilerin yeniden düzenlenmesine yardımcı olurdum.Örneğin süper bir seri olan büyük tay serisi kesinlikle elden geçmeli.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,007
Sarıyer
Değerli dostum;

her biri yaklaşık 100 sayfdan oluşan 28 ciltlik koca bir seriyi yeniledein. 2800 sayfa yapar. 2800 dk tarama 4200 dk düzenlem tutsa 6000 dk yani 100 saat yapar. Olaya sadece taranmış kitap boyutunda bakmayın lütfen, karşılıksız yardım olarak bakın. Sevileni (çizgiroman) seveni (çizgidiyarı okuyucuları) buluşturmak için harcanmış 100 saat. Harcanmış ama bilki boşa gitmemiş saatler bunlar, çünkü bunları okumak bir kısım insanı bir süreliğine olsa da dünyanın dertlerinden uzaklaştırıp, mutlu edecek.

Ben de o insanlardan biriyim ve teşekkür ederim.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,864
Serinin son sayısı da nihayet tarandı ve Tay Yayınları Yeşil seri böylece yeniden tamamlandı.
Zor bir işi başardın Mehmet Ali.
Kitap taramak ve düzenlemek çok zor bir iş. Üstelik te daha önce taranmış kitapları yeniden taramak. Daha iyisini yapmak zorundasın bir defa.
Gulyabani hesaplamış 100 saat. Yani kesintisiz dört tam gün. Bu kadar süre hiç durmadan çalışmak demek.
Neden?
Forum üyeleri, Zagor severler, ağız tadıyla kitap okusun diye.
Bu kadar emeği göze alan paylaşımcı, mükmmel insana nasıl teşekkür edilir bilmiyorum.
Mehmet ali bizleri mutlu ettin. Allahtan dilerim sen de mutlu ve sağlıklı bir ömür sürersin.
Her şey için teşekkürler.
Saygılarımla.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Pir Sultan Abdal'ım gülüm dermişler oy
Bu şirin canıma nasıl kıymışlar oy
İster isem dünya malın vermişler oy
Sensiz dünya malı neylerim dostum dostum

Dostsuz dünyanın çizgi romanını neylerim ben..
Önemli olan dost elinden dost gönlünden almak
satıcılar bile hayrını gör derler ya..
İşte öyle gönülden, öyle yürekten.
Üç dost elele verdiler,
murtaza5, colinmccay ve Mehmet Ali
ilgi görmeme olasılığına rağmen
çizgi diyarının saygıdeğer üyeleri
daha kaliteli taramalarla Zagor okumalı dediler,
bir örneği olmayan bir iş çıkardılar..
Sağolun dostlarım
daha hiçbirinizle yüzyüze tanışmadım
ama biliyorum ki nerede olursak olalım
gönlümüzde aynı duygu..
Sağolunuz.

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
846
Bu seri Zagor Özel Seri idi...
Mehmet Ali maceralara dahil oldu...
Özel seri artık çok çok Özel bir seri oldu...

Bizlere özel, çizgi diyarına özel...

Ne kadar teşekkür etsek elbet bu özel emeklerini ve gayretlerini ödeyemeyiz Sevgili Mehmet Ali...

Allah'tan sağlık sıhhat ve afiyet diliyorum...

akdenizli

Yeni Üye
30 Eyl 2012
6
0
İnternette şimdiye kadar keşfettiğim en değerli hazine sanırım bu site. Elinizie , emeklerinize sağlık.

Kazanova325

Kıdemli Üye
15 Mar 2019
172
192
Mersin
Bu güzel seriyi bizlerle paylaştığınız için tekrardan çok teşekkür ederim.Emeğinize yüreğinize sağlık.