Zagor Tay Yayınları 465'lik Fasikül Serisi Sayı 460- Ramath'ın Büyüsü

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,186
bszgl4l9szez7hf32.jpg

İyi akşamlar...
Bu akşamki azımsanmayacak sayıdaki paylaşımlarımı dostlar yanında, paylaşımlardan pay almakla birlikte bugüne kadar herhangi bir nedenle yorum yazmamış, yorumlarını esirgemiş ya da yorum yazmaya fırsat bulamamış değerli tüm üyelerimize de hediye ediyorum.
Bu son grup üyelerimizden kendilerine hediye edilen bu paylaşımlara da yorum gelmezse bir süre paylaşım yapmayacağımı bildirmek istiyorum.
Keyifli okumalar diliyorum.
Sevgi ve saygılarımla...

bayrakzaf.gif

Paylaşım 7

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Azimsanmiycak ne demek dostum.. müthis paylasimlar bunlar..sayende hafta sonu gene keyifli gecicek ve emin ol bilen biliyor bu sayende gecen ilk hafta sonu degil ve umarim sonda olmaz.. cok tesekkürler kardesim..

gurselileri

Guest
18 Tem 2010
2,226
2,298
LÜLEBURGAZ
kapağı bile beni yıllar öncesine götürmeye yetti... Ramath'ın Büyüsü... macera ismi de hiç yabancı değil... sanırım zagor'un çocukluğumda okuduğum ve hala büyük keyif alarak okuyacağım maceralarından biri... hocam paylaşım için çok teşekkür ediyorum...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,658
Kasımpaşa
Yorumcular haklı
daha önce de sayenizde
güzel hafta sonları geçirdik,
bundan sonrada olacağını umarak
sağolunuz.
Saygılarımla.

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,578
Öyle bir alıştık ki kaliteli paylaşımlarınıza, bu güzelliklerden uzak kalmak sözü bile yüreğimizi burkmaya yeterlidir. Bu güzel kitap için ve gecenin diğer paylaşımları için Çok teşekkürler

PhenomeN

Kıdemli Üye
7 Tem 2009
153
91
Emeğinize sağlık üstad. Zagor'u yeniden okumak (kitabı elime alıp okumak kadar zevkli olmasa da) muhteşem bir duygu...

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,186
Emeğinize sağlık üstad. Zagor'u yeniden okumak (kitabı elime alıp okumak kadar zevkli olmasa da) muhteşem bir duygu...

Sayın "PhenomeN",
arka arkaya 3-4 Zagor paylaşımı için yazdığınız yorum için teşekkür ediyorum. Paylaşımları indirip de yazmayan onlarcası mevcut. Bununla birlikte yararlandığınız her bir paylaşım için aynı mesajı kopyalayıp da yapıştırmanız hem hoş değil, hem bir anlam ifade etmiyor, hem de forum ilkelerine ters. Yorum yazmak ya da teşekkür etmek zor geliyorsa siz de yazmayın. Canınız sağ olsun.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
Allah razı olsun değerli emeklerin için kardeşim,hakkın geçiyor bizlere.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,077
Teşekkürler sarkomer üstadım,sitemlerinizi haklı buluyorum bende günde dört paylaşım yaparken paylaşımlarda yorum düşünce bendede paylaşım keyfi düştü. :)