Renkli Zagor Sayı 140 -- Sarışın Tehlike (19.08.2020)

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Sevgili nisan yagmuru üstadım öyle güzel bir işe el attınız ki, sayenizde eksiklerimiz bir bir değil on on tamamlanıyor. Çok çok teşekkür ederim her şey için, ellerinize, gözlerinize ve emeklerinize sağlık.

Homeboy

Çeviri & Balonlama
27 Mar 2018
690
12,960
Ankara
Sevgili nisan yagmuru üstadım öyle güzel bir işe el attınız ki, sayenizde eksiklerimiz bir bir değil on on tamamlanıyor. Çok çok teşekkür ederim her şey için, ellerinize, gözlerinize ve emeklerinize sağlık.
İnşallah kırmaz üstat bir onlu seriye daha bağlar bugün de keyfini çıkarırız. Merak etmeyin dostum en kısa sürede bitirmeye çalışacağız seriyi. Müsait vakit buldukça üstada destek çıkmaya çalışacağım. Size ve diğer tüm diyar dostlarına keyifli okumalar dilerim.

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322

İnşallah kırmaz üstat bir onlu seriye daha bağlar bugün de keyfini çıkarırız. Merak etmeyin dostum en kısa sürede bitirmeye çalışacağız seriyi. Müsait vakit buldukça üstada destek çıkmaya çalışacağım. Size ve diğer tüm diyar dostlarına keyifli okumalar dilerim.
Sevgili üstadım daha bu mesajınızı okumaya meydan kalmadan çok sevgili nisanyağmuru üstadın renkli zagor paylaşımlarına belirsiz bir süre ara verdiğini okudum ve çok üzüldüm, lütfen kendisine kararını yeniden gözden geçirmesini ve zagorlarımızdan bizi mahrum etmemesini rica edin.

Homeboy

Çeviri & Balonlama
27 Mar 2018
690
12,960
Ankara

Sevgili üstadım daha bu mesajınızı okumaya meydan kalmadan çok sevgili nisanyağmuru üstadın renkli zagor paylaşımlarına belirsiz bir süre ara verdiğini okudum ve çok üzüldüm, lütfen kendisine kararını yeniden gözden geçirmesini ve zagorlarımızdan bizi mahrum etmemesini rica edin.
Sevgili dostum umarım dediğiniz gibi ara vermez. Zevkle takip ediyorduk. Boşluğu doldurulamaz ama kendi adıma ne kadar hızlı gidebilirim bilmiyorum ama tek başıma seriyi tamamlamaya çalışırım öyle karar aldıysa da.

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Özer bey nerede okudunuz? Ben göremedim.

Tek mailde çoklu link başlığı altında sevgili üstadım, Alıntı: nisan yagmuru´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Paylaşım yapılmasından şikayetçi olunması çok üzücü.
Ayrıca şikayetçi olanların sayısının bir elin parmaklarını
geçmeyeceğini düşünüyorum. Sevgili "Savok" un dikkat
çektiği gibi paylaşımların oldukça azaldığı bu sıcak yaz
günlerinde çok sayıda paylaşımın yapılmasından mutluluk
duyulması gerekirken, böyle bir başlığın açılması ve sanki
paylaşım yapılmasından rahatsız olan büyük bir çoğunluk
varmış gibi bir hava yaratılmasından çok rahatsız oldum.
Sabahlara kadar renkli zagor serisini tamamlamak için
ben ve diğer diyardaşlar insan üstü bir uğraş verirken
birkaç kişinin keyfi için paylaşım hızımızı düşürelim mi ?
Renkli Zagor paylaşımlarımızdan midenizin zarar görmemesi
için bu paylaşımlarımı belirsiz bir zamana kadar durdurma
kararı almış bulunuyorum. Ayrıca çok özel ve çok sayıdaki
başka paylaşımlarınızı engellediğim için özür diliyorum.
Belirsiz bir zamanda yeniden görüşebilmek umuduyla
Hoşçakalın...

Homeboy

Çeviri & Balonlama
27 Mar 2018
690
12,960
Ankara

Tek mailde çoklu link başlığı altında sevgili üstadım, Alıntı: nisan yagmuru´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Paylaşım yapılmasından şikayetçi olunması çok üzücü.
Ayrıca şikayetçi olanların sayısının bir elin parmaklarını
geçmeyeceğini düşünüyorum. Sevgili "Savok" un dikkat
çektiği gibi paylaşımların oldukça azaldığı bu sıcak yaz
günlerinde çok sayıda paylaşımın yapılmasından mutluluk
duyulması gerekirken, böyle bir başlığın açılması ve sanki
paylaşım yapılmasından rahatsız olan büyük bir çoğunluk
varmış gibi bir hava yaratılmasından çok rahatsız oldum.
Sabahlara kadar renkli zagor serisini tamamlamak için
ben ve diğer diyardaşlar insan üstü bir uğraş verirken
birkaç kişinin keyfi için paylaşım hızımızı düşürelim mi ?
Renkli Zagor paylaşımlarımızdan midenizin zarar görmemesi
için bu paylaşımlarımı belirsiz bir zamana kadar durdurma
kararı almış bulunuyorum. Ayrıca çok özel ve çok sayıdaki
başka paylaşımlarınızı engellediğim için özür diliyorum.
Belirsiz bir zamanda yeniden görüşebilmek umuduyla
Hoşçakalın...

Galiba genel anlamda rahatsızlık varmış. Okudum. Ben zaten o kadar hızlı gidemiyorum. Takdir yöneticilerimizin ama bilinmesini isterim ki o kadar emek sarf ediliyor ki buraya yazmak kadar kolay değil bilinmesini isterim. Saygılarımla

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Ben şahsım adına yaptığınız işin ne kadar uğraştırıcı ve yorucu olduğunu biliyorum ve sizleri takdir ediyorum, umarım bu yanlış anlaşılmalar olmasın, sonuçta hepimiz çizgi roman aşığı kişileriz.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa

Galiba genel anlamda rahatsızlık varmış. Okudum. Ben zaten o kadar hızlı gidemiyorum. Takdir yöneticilerimizin ama bilinmesini isterim ki o kadar emek sarf ediliyor ki buraya yazmak kadar kolay değil bilinmesini isterim. Saygılarımla

Sevgili Homeboy lütfen paylaşmaya devam edin. Çizgi Diyarı ilkleri yapan bir forum ve bu sayıların tamamını ilk kez burada sizler sayesinde görebileceğiz. Bu nedenle hiç kimse
çizgi roman paylaşııldı diye üzülmez hele de Zagor paylaşıldı diye...
Diğer zagorları da bekliyoruz.

Homeboy

Çeviri & Balonlama
27 Mar 2018
690
12,960
Ankara

Sevgili Homeboy lütfen paylaşmaya devam edin. Çizgi Diyarı ilkleri yapan bir forum ve bu sayıların tamamını ilk kez burada sizler sayesinde görebileceğiz. Bu nedenle hiç kimse
çizgi roman paylaşııldı diye üzülmez hele de Zagor paylaşıldı diye...
Diğer zagorları da bekliyoruz.

Üstat sizi kırar mıyım hiç
buyrun size bir uarlama linki.

http://www.cizgidiyari.com/forum/homeboy/147865-zagor-renkli-349-alaska-19-08-2020-a.html#post671126

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,394
66,594
Karagümrük
Sevgili Renkli Zagor takipçileri :

Kısa bir süre önce orijinal sıralamasına uygun Renkli Zagor serisini sizlerle yalnızca bu platformda paylaşmaya başladık. Sevgili "Homeboy" ve "Huge" bu işi çok güzel bir şekilde yaparlarken, ben de onlara destek olmak üzere yoğun paylaşımlarda bulundum. Hepinizin bildiği gibi "Yaşlı Kurt" üstadımızın balonlamış olduğu ve ilk 260 sayıya karşılık gelen 100 cildi orijinaline uygun olarak bölme parçalama işine giriştik. Bu işe öyle kendimizi kaptırdık ki, aramızda tatlı bir rekabete girerek ve gece geç saatlere kadar uğraşarak (ben dün gece bu işlerle uğraşırken saatin sabaha karşı 4 e geldiğini görünce bırakıp yattım) çok büyük bir mesafe kaydettik. Hiçbirimizin bu işten bir menfaati yok ve biz bu paylaşımları Zagor seven dostlara bir an önce ulaştırmak üzere yola çıkmıştık.

Ne yazık ki bazı arkadaşlarımızın (sayıları çok ama çok az) bu paylaşımlarımızdan rahatsız olduklarını yazdıkları sevimsiz mesajlardan anladım. (Mesajları yanlış anladığımı sakın düşünmeyin, Allah'a şükür ne denilmek istendiğini anlayacak kadar zekaya sahibim) Bu benim paylaşım istek ve motivasyonumu sıfırladı. Bu nedenle başka bir konu başlığı altında bugün yazmış olduğum bir mesajda da belirttiğim gibi renkli Zagor paylaşımlarına belirsiz bir süre boyunca ara vermiş bulunmaktayım. Ancak bu Çizgi Diyarına küsmüş olduğum anlamına gelmesin. Ben yaşadığım sürece bu diyarda olmaktan mutluluk duyacağım. Ancak çok kırıldım ve üzüldüm. Bir süre Diyarımızı pasif bir şekilde izlemeye devam edeceğim, bilhassa "Huge" ve "Homeboy" kardeşlerimizin
Renkli Zagor paylaşımlarının sıkı bir takipçisi olacağım.

Paylaşım sürecinde mesajlarıyla bizleri mutlu eden tüm dostlarıma gönülden teşekkür ederken, motivasyonumu sıfırlayan dostlarıma da çok kırgın olduğumu belirtmek istiyorum. Tüm dostlarımıza sağlıklı ve bol çizgi romanlı özellikle de Renkli Zagor'lu günler diliyorum. AHHHHYYYYYAAAAAAAAAKKK !

Moderatör tarafında düzenlendi:

Homeboy

Çeviri & Balonlama
27 Mar 2018
690
12,960
Ankara

Kısa bir süre önce orijinal sıralamasına uygun Renkli Zagor serisini sizlerle yalnızca bu platformda paylaşmaya başladık. Sevgili "Homeboy"ve "Huge" bu işi çok güzel bir şekilde yaparlarken, ben de onlara destek olmak üzere yoğun paylaşımlarda bulundum. Hepinizin bildiği gibi "Yaşlı Kurt" üstadımızın balonlamış olduğu ve ilk 260 sayıya karşılık gelen 100 cildi orijinaline uygun olarak bölme parçalama işine giriştik. Bu işe öyle kendimizi kaptırdık ki, aramızda tatlı bir rekabete girerek ve gece geç saatlere kadar uğraşarak (ben dün gece bu işlerle uğraşırken saatin sabaha karşı 4 e geldiğini görünce bırakıp yattım) çok büyük bir mesafe kaydettik. Hiçbirimizin bu işten bir menfaati yok ve biz bu paylaşımları Zagor seven dostlara bir an önce ulaştırmak üzere yola çıkmıştık.

Ne yazık ki bazı arkadaşlarımızın (sayıları çok ama çok az) bu paylaşımlarımızdan rahatsız olduklarını yazdıkları sevimsiz mesajlardan anladım. (Mesajları yanlış anladığımı sakın düşünmeyin, Allah'a şükür ne denilmek istendiğini anlayacak kadar zekaya sahibim) Bu benim paylaşım istek ve motivasyonumu sıfırladı. Bu nedenle başka bir konu başlığı altında bugün yazmış olduğum bir mesajda da belirttiğim gibi renkli Zagor paylaşımlarına belirsiz bir süre boyunca ara vermiş bulunmaktayım. Ancak bu Çizgi Diyarına küsmüş olduğum anlamına gelmesin. Ben yaşadığım sürece bu diyarda olmaktan mutluluk duyacağım. Ancak çok kırıldım ve üzüldüm. Bir süre Diyarımızı pasif bir şekilde izlemeye devam edeceğim, bilhassa "Huge" ve "Homeboy" kardeşlerimizin

Paylaşım sürecinde mesajlarıyla bizleri mutlu eden tüm dostlarıma gönülden teşekkür ederken, motivasyonumu sıfırlayan dostlarıma da çok kırgın olduğumu belirtmek istiyorum. Tüm dostlarımıza sağlıklı ve bol çizgi romanlı özellikle de Renkli Zagor'lu günler diliyorum. AHHHHYYYYYAAAAAAAAAKKK !

Ben de foruma küsmedim. Size katılıyorum. Benimde motivasyonum düştü. Zaten sizin desteğinizle motive olmuştum. Her daim yanınızdayım. Tekrar paylaşımlarda buluşmak dileğiyle. Allah'a emanet olun ve kendinize iyi bakın üstadım.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,441
hiçbiryerde :)
İnsanların farklı tarzlarda hareket etmesi doğanın tabiatı
gereğidir. Hepimiz keyifle elimizden geleni yapmaya,
burada mutluluğumuzu paylaşmaya devam edeceğiz.
Emeği geçen dostlara çok teşekkür eder, saygı ve
sevgilerimi sunarım.

gecekuşu0138

Aktif Üye
27 Haz 2012
285
761
Ankara
Bu diyarda kırgınlık,alınganlık ,küslük olmamalı.Paylaşımda bulunan üstadlar büyük emekler harcıyorlar takdir ediyorum ellerine sağlık.Bu aşamada paylaşımlarını durdurarak çizgi roman severleri cezalandırıyorlar gibi geliyor.Sözün sonunda yeni bir sayfa açıp yeni paylaşımlara yelken açmaları gerekir diye düşünüyorum.Onurlu,gururlu ve dimdik ayakta.Saygılarımla.

steinbeck

Süper Üye
23 Şub 2012
1,413
3,015
Ne kadar teşekkür etsek azdır değerli nisan yağmuru. Bütün bu yorucu çalışmalar ve paylaşmalar için çok teşekkür ederim. Bu ülkede neden olaylar böyle birden iyiye doğruya güzele gitmekten kesiliyor anlamıyorum. Bekliyoruz.

jeriko67

Süper Üye
28 Kas 2015
126
384

Kısa bir süre önce orijinal sıralamasına uygun Renkli Zagor serisini sizlerle yalnızca bu platformda paylaşmaya başladık. Sevgili "Homeboy" ve "Huge" bu işi çok güzel bir şekilde yaparlarken, ben de onlara destek olmak üzere yoğun paylaşımlarda bulundum. Hepinizin bildiği gibi "Yaşlı Kurt" üstadımızın balonlamış olduğu ve ilk 260 sayıya karşılık gelen 100 cildi orijinaline uygun olarak bölme parçalama işine giriştik. Bu işe öyle kendimizi kaptırdık ki, aramızda tatlı bir rekabete girerek ve gece geç saatlere kadar uğraşarak (ben dün gece bu işlerle uğraşırken saatin sabaha karşı 4 e geldiğini görünce bırakıp yattım) çok büyük bir mesafe kaydettik. Hiçbirimizin bu işten bir menfaati yok ve biz bu paylaşımları Zagor seven dostlara bir an önce ulaştırmak üzere yola çıkmıştık.

Valla yaptığınız iş kolay değil, meşakkatli bir iş..Sıkıntıyı siz çekiyor, Biz ise indirip sayenizde okuyoruz..
Emeğiniz için verdiğiniz zahmetler için her şey için teşekkürler..

Ama bir kaç kişiye kırgınsınız diye sizin hakkınızı hiç bir zaman ödeyemeyecek olan bize yazık olmuyor mu??..

Maalesef oluyor !!

Bir kaç kişi yüzünden bu güzel paylaşımlardan biz mahrum kalıyoruz.

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898

Üstadım sonuçta meyve veren ağacın taşlanması ülkemizin kapanmayacak yarasıdır. Bence de siz bu tarz eleştirin hepsine kulaklarınızı tıkayın, kimseye küsmeyin, motivasyonunuzu kaybetmeyin ve muhteşem paylaşımlarınıza devam edin.

Zagor gibi bir çizgi romanın tüm sayılarının renkli olarak hazırlanması gibi bir işin eleştirisi dikkate bile alınmamalı bence!

Ben kendi adıma size, Huge'e ve Homeboy'a şimdiye kadar yaptığınız bütün paylaşımlar için çok çok teşekkür eder, yeni paylaşımlarınızı da dört gözle beklerim!

Gokhun

Çeviri & Balonlama
28 Eyl 2015
363
4,268
Gazimağusa/KKTC

Sevgili üstadım, sizin ve Homeboy ve Huge üstadların Renkli Zagor paylaşımlarınızı ilgi ve heyecanla takip ediyordum. Sanırım bir kaç olumsuz yorum almısşınız ancak ben ve benim gibi birçok diyar dostu eminimki sizleri ilgi ve takdirle takip etmektedir. Verdiğiniz karara saygı duymakla birilkte bir kaç kişi yüzünden bizleri ve diyarı paylaşımlarınızdan mahrum bırakmayacağınızı umuyorum. Saygılarımla...

angarya

Yeni Üye
26 Eki 2018
3
5
merhaba
zevkle okuyordum ve emeginizi çok takdir ediyorum. lütfen bizi paylaşımlarınızdan mahrum bırakmayın. saygılar.