Zagor AD-DE Yayınları Sıralı Liste

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,792
Darkwood

Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 01 İşgalciler nisan yagmuru
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 02 Yedi Cibola Kenti nisan yagmuru
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 03 Anasazilerin Sırrı nisan yagmuru
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 04 Dağların Büyücüsü nisan yagmuru
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 04 Dağların Büyücüsü murtaza5
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 05 Duman İşaretleri nisan yagmuru
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 06 Apaçi Kanı
nisan yagmuru
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 07 Vahşi Öfke nisan yagmuru
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 08 Komançerolar - Oktay-izm
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 09 Teksas Rangerleri yeryüzü
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 10 Kayip Maden oktay-izm
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 11 Kurbanlar Hanı nisan yagmuru
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 12 Vudu İntikamı yeryüzü
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 13 Yaşayan Ölüler Gölü (Laguna)oktay_izm
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 14 Liberty Sam oktay_izm
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 15 Zenci Gemisi yeryüzü
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 16 Korku Nehirde Kol Geziyor yeryüzü
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 17 Karanlıktaki Bıçak yeryüzü
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 18 Chrokee Toprakları yeryüzü
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 19 İftira yeryüzü
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 20 Kayıp Çocuk yeryüzü
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 21 Kuşatılmış Çiftlik yeryüzü
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 22 Darkwood da KabusOktay_izm
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 23 Özel Ajan Oktay_izm
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 24 Hellingen Yaşıyor oktay-izm
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 25 Uzayda Düello oktay-izm
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 26 Lanetli Kasaba yeryüzü
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 27 Sonsuz Kin yeryüzü
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 28 Boyalı Yüz yeryüzü
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 29 Ateş Kuşu nisan yagmuru
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 30 Vahşi Kız nisan yagmuru
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 31 Fitzmayer Mirası Oktay-izm
Zagor AD-DE Yayınları Aylık Çizgi Roman Dergisi Sayı 32 Denizde Dehşet nisan yagmuru

Moderatör tarafında düzenlendi:

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,546
Ellerine sağlık kardeşim . madem sen Ad yayınlarını vermye başladın ben de bir yandan serinin devamı olan Aksoy yayınlarına başlıyorum.. Maksat dostlar Zagorsuz kalmasın. :)

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,846
Şu sözleriniz bile ne kadar duyarlı ve bizleri düşündüğünüzün belgesi niteliğinde Allah her ikinizden de razı olsun emekleriniz için...

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,097
listeler çok güzel olmuş eline sağlık,yeşil seriye ne zaman başlıyorsunuz şimdiden teşekkürler

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,546
Yeşil Seri Büyük Albüm 1. nodan itibaren mevcuttur.. Büyük albümleri takip edersen Yeşil seriye de sahip olmuş olursun.

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,792
Darkwood
aslında uploadlayacaktım fakat 28 lik tay özel serisi ; tay büyük albümlerin ilk 10 sayısına tekabül ediyor...yani 3 yeşil seri bir büyük albümü oluşturuyor.ama isterseniz tabiki upload edebilirim...

teko29

Aktif Üye
25 Şub 2010
264
44
Arkadaşlar bu değerli bilgiler ve katkılarınız için öncelikle çok teşekkür ederim.Benim sorum ecem yayınları 8. sayıda bitiyormu?Bitiyorsa maceranın devamı varmı?varsa nerede?Bu üçünü sizlerden istiyorum şimdiden teşekkürler...

kersel

Yeni Üye
24 Eki 2009
90
41
kardeş öncelikle emeğin ve paylaşımın için çok teşekkür ederim..

(15.sayı olan ürkütücü boyut; LAL yayınlarının çıkarttığı ÖZEL SERİnin ilk sayısıyla devam etmektedir...) demişsin sonraki macera adını biliyormusun maceranın devamını bulup indirmek istiyorum
cevap yazarsan sevinirim...

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,807
kardeş öncelikle emeğin ve paylaşımın için çok teşekkür ederim..

(15.sayı olan ürkütücü boyut; LAL yayınlarının çıkarttığı ÖZEL SERİnin ilk sayısıyla devam etmektedir...) demişsin sonraki macera adını biliyormusun maceranın devamını bulup indirmek istiyorum
cevap yazarsan sevinirim...

http://www.cizgidiyari.com/forum/zagor-lal-kitap-bonelli-comics-ozel-seri-sirali-liste-t1979.html
http://www.cizgidiyari.com/forum/zagor-lal-ozel-seri-1-beyaz-kizilderili-t1850.html

Patrick Wilding

Süper Üye
20 Nis 2010
65
55
Arkadaşlar öncelikle emek ve gayretleriniz için çok teşekkürler.Fakat bir ricam olacak.Rapidshare linkleri sorunlu ne yazık ki,bu konuda bir şey yapmak mümkün mü? Alternatif indirme linkleri mevcut mu acaba?

Patrick Wilding

Süper Üye
20 Nis 2010
65
55
Bu arada eğer alternatif link söz konusu değilse,aşağıda sıralayacağım serileri cd'ye kaydedip bana gönderme imkanı olan bir arkadaş varsa müteşekkir olurum.
Zagor AD-DE yayınları
Zagor Aksoy yayınları
Zagor Ecem yayınları

Stres

Aktif Üye
17 Ağu 2009
333
61
Aha
hepsinden faydalanmış olduk, bu arşiv için çok teşekkürler Serkan.
ne desek az gelir, bu serilerde emeği geçen tüm arkadaşlara ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.

okan1964

Onursal Üye
27 Ağu 2012
689
933
Selamlar;
ecem yayınları süper cilt 3 içindeki "diri diri gömülenler " macerası eksik kalsı. elinde olan varsa bu cildi veya maceranın başlangıcını ekleyebilir mi ? şimdiden çok teşekkürler....

CAN_AVAR

Kıdemli Üye
27 Ocak 2013
177
251
12. Sayının eksikliğini derinden hissediyor olsak da bu seriyi de yedeklemenin heyecanıyla Aksoy Yayınlarına doğru yelken basıyorum.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,183
8,061
nisan yağmuru, yeryüzü ve oktay_izm şahsında,
Zagor tarama , düzenleme ve paylaşımı konusunda,
Emeği geçen tüm dostlara sonsuz teşekkürler.
Ellerinize ve emeklerinize sağlık.
Selam, sevgi ve saygılarımla...