Yuki 1. Seri Haftalık Resimli Roman Mecmuası Sayı 003

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
61
44
denizci
Nihat’ı kırdığım için; müthiş üzüldüm, forum yöneticisi, kurallar vb... bir yana; Nihat benim arkadaşım ve çok çok daha önemlisi; dostum, hatta açık söyleyeyim; forumda sevdiğim birinci arkadaşım kesin Nihat’tır, bu yüzden aşırı üzüldüm, yani ceza vb... hiç önemli değil, ben zaten doğuştan ve her bağlamda sabıkalıyım, ama dostluk başka şey, bugüne kadar kendisi için yayınlanan ceza mesajına girip de Like veren tek adam ben oldum sanırım, bu arada çok önemli bir şey var, biz zor dost oluruz; ama olduğumuz zaman da bitmez, kavga da ederiz ama hemen barışırız, iyi günde de kötü günde de her zaman biz biriz, yalnız hiç bırakmayız, "Forum mu, Nihat mı?" deseler bile; anında dostumu tercih ederim, bir an dahi durup düşünmem, dost da düşman da iyi bilsin ki; sahte dostluklar bizim kitabımızda yazmaz, arkadaşlıklarımız ölümsüzdür, Forum başka dostluk başka; Forum vb... bile komple bitebilir, ama bizim dostluğumuz hiç bitmez.

Şimdi işte “Yuki, Yuki...” diye boyuna söylenen benim; Yuki yayınlayabileceğim düşünülebilir miydi hiç, e tabii forumun bir numaralı dev arşivinin sahibi olarak; kolilerden bulmam çok zor oluyor, ne yapayım yani :d

Nereden buldun vb... soruları yok işte, cevap vermem :mad: üzümünü yemek varken şurada; böyle sorularla ne gerek var ki ağzımızın tadını bozalım, hem şarap üzümden yapılır :D

Sevgili dostum Nihat’ın şahsında foruma armağanımdır :)

[url=http://postimage.org/]
[/URL]

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Demek bu ceza iyi bir şey bak adam 2 gün ceza yedi tarama yapıp geldi.. Demek 1 hafta olsa çizgi roman bile basar..
Şakası bir yana ben bu taramayı yapanı tanıyorum galiba...
Açıklarım da !
Açıklıyorum hatta; bir dost!..

(Dostluk konusunda söylediklerine canı gönülden katılıyorum. Ama forum da en büyük dostlarımızdan birisi... Hatta bu dostlukların temelinin atıldığı yer... O nedenle "forum bir yana" lafını pek beğenmiyorum... Şimdi aklıma gelmedi ama dostluğun önemini vurgulayan bir başka söz daha iyi olurdu..)

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,007
Sarıyer
Üzümcüyü de bağcıyı da kutlarım. Bu arada bağ çok belli yahu! İmleçi linkin üstüne getirmek yetiyor... Bari "fıçıyı" değiştirseymişsin.

Teşekkürler, dostlar.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Bi eşşeklik etmişsin diyorum. :9
Kaba taramalar için sevgili dostumuza,paylaşımların içinde size teşekkürler ediyorum.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Günah çıkartma faslını geçelim. Önce ellerine sağlık. Yuki'yi kaç yıl önce bilmiyorum. Belki 1000 yıl oldu radyodan "Orhan Boran ve Yuki" programından anımsıyorum.Tuhaf bir sesle konuşurdu. Çizgilerine bakınca "çocuk işi" diyerek okumamıştı. Oysa o yıllarda çocuk sayılırdım. Karaoğlan ve Teksas'tan başka çizgiroman okumazdım.Tommiks bile çocuksu gelirdi. Forma baktım 1.sayısı henüz yok. Olsaydı ısınmamıza ve tanımamıza katkısı olurdu.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
61
44
denizci
Günah çıkartma faslını geçelim. Önce ellerine sağlık. Yuki'yi kaç yıl önce bilmiyorum. Belki 1000 yıl oldu radyodan "Orhan Boran ve Yuki" programından anımsıyorum.Tuhaf bir sesle konuşurdu. Çizgilerine bakınca "çocuk işi" diyerek okumamıştı. Oysa o yıllarda çocuk sayılırdım. Karaoğlan ve Teksas'tan başka çizgiroman okumazdım.Tommiks bile çocuksu gelirdi. Forma baktım 1.sayısı henüz yok. Olsaydı ısınmamıza ve tanımamıza katkısı olurdu.

Ahmet abim, 1 de 2 de var, ama haklısın; veri kaybında onlar da uçtu, konuyla ilgili çalışan arkadaşlarımız tekrar yüklediğinde; geri gelecektir, bu arada; Yuki severlere bir müjde; sayı 8'e kadar yolda :D 9 ve sonrası için sevgili Palio68 ve Ozan Barış dostlarımız çok çok yaşasınlar :d

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,679
İstanbul
Şimdi öyle bir mesaj yazmışsın ki bunun üstüne söylenecek her söz yetersiz kalır. Evet, ben de kırılırım ama dostluk bâki, kumdan kale mi ki bu hemen bir meselede yıkılıversin.

Binlerce kişinin önünde daha fazla duygusala bağlamayı istemiyorum ama senin için son derece kıymetli olduğunu artık cümle alemin bildiği Yuki'nin bir sayısını bana ithaf etmenin ne anlama geldiğinin de farkındayım.

Çizgi Diyarı'nın iyi niyetle, hiç kimseye hiçbir zarar vermeden, çizgi roman sevgisi adına üretim yapan her bir bileşeni, her büyüğümüz, her küçüğümüz gereken saygıyı hak ediyor. Biraz hassasiyet gösterirsek olması gerektiği gibi huzur içinde, keyif içinde çizgi roman keyfimizi dâim kılacağız.

Teşekkür ediyorum, dostum.

12 Şub 2010
15,006
543,642
Stelyo Willys cipin tozunu yutuyor ama yakalamaya kararlı görünüyor

Cip'in istikameti, Emniyet Sandığı'nın vaadi olan gelecekteki huzur

Ulaşmalarını dilerim

Bağcıya, üzümcüye ve üzümü yiyene teşekkürler

ginobili

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
16 Şub 2010
151
1,612
Yuki konusunda emek veren tüm dostlara teşekkür etmek istedim, elde ne var diye bakınca, bu sayının reklamını buldum, hoş bir hatıra olsun tüm dostlara...

7m6805.jpg