Zagor 12 - Titan'ın Peşinde (Renkli) 2015

yaşlıkurt

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
25 Mar 2011
847
20,199
Germany

Selam arkadaşlar, herkese günaydın. Bu sayıyı da bitirdim nihayet. Zagorların bu kadar geç gelmesinin nedeni balonlardaki diyalogları orjinali ile tek tek karşılaştırıp klavye ile girmem. Hak verirsiniz ki çok bunaltıcı bir iş. Ama yakında bunun da bir çaresini bulacağım, bunun üzerine deneysel çalışmalarım sürüyor. Çiko serisine gelince, birinci sayıdan sonrakilerin basım tarihleri çok yeni olduğundan dolayı biraz daha beklememiz gerekecek. Burada cezalar oldukça ağır. İki, üç ay önce bir arkadaşım bir film indirdi diye 1800 euro ceza ödedi ve mahkemesi de hala devam ediyor.
Saygılar.

z12_1.jpg

z12_2.jpg

Diğer paylaşımlarıma ulaşabilmeniz ve takip için bağlantı adresim:
yaşlıkurt

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,743
İstanbul
Renkli Zagorların müdavimiyim.

Her zorluk gibi burada bahsettiğin zorluğun da üstesinden geleceğinden eminim.

Teşekkürler, üstadım.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Ellerine sağlık kardeşim, sağolasın, hemen alıyorum arşivime.

Emeğine, yüreğine, bileğine sağlık.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
Şahsen Tex için çalışanların çok olduğunu, sizin daha çok Zagor çevirileri yapmanızı istesem de tercihinize saygı duyuyorum. Hep aynı işle uğraşmak sıkıcı olabilir tabii ki, belki ondandır diyorum. Bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok. Ne yaparsanız ona razıyız. Yeni Zagor için teşekkür eder, kolaylıklar dilerim. :)

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
Zevkle takip edilen paylaşımlar.
Eline sağlık değerli dostum.
Paylaşım ve emeklerin için teşekkür ederim.

tappers

Onursal Üye
24 Eyl 2013
637
2,217
ben de sabırsızlıkla bekleyenlerdenim sayın yaşlıkurt. emekleriniz bizim için çok kıymetli. teşekkür ve saygılarımla..

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Sayın "yaşlıkurt",
emekleriniz ve bu harika paylaşımınız için teşekkür ediyorum.
Gerçekten diğer çalışmalarınız gibi bunun da emek dolu ve çok güzel olduğunu söylemeliyim.
Kendinizi fazla yormadan ve yasalar çerçevesinde devamını da merakla bekliyorum.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,644
Kasımpaşa

...
Zagorların bu kadar geç gelmesinin nedeni balonlardaki diyalogları orjinali ile tek tek karşılaştırıp klavye ile girmem. Hak verirsiniz ki çok bunaltıcı bir iş. Ama yakında bunun da bir çaresini bulacağım, bunun üzerine deneysel çalışmalarım sürüyor. ...

Bu sebeple bu seriye daha çok değer veriyorum..
elinze sağlık sevgili dostum...

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
391
9,658
İstanbul
Şahsen Tex için çalışanların çok olduğunu, sizin daha çok Zagor çevirileri yapmanızı istesem de tercihinize saygı duyuyorum. Hep aynı işle uğraşmak sıkıcı olabilir tabii ki, belki ondandır diyorum. Bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok. Ne yaparsanız ona razıyız. Yeni Zagor için teşekkür eder, kolaylıklar dilerim. :)

Bende aynı fikirdeyim dostum Renkli Zagor bekleyenlerdenim Üstadım bilir Değerli paylaşım için teşekkürler Yaşlıkurt

ikarus75

Aktif Üye
31 Ağu 2011
358
507
Texiede severim ama tabiki Zagoru daha çok severim.Keşke Tex kadar Zagorun renkli maceralarıda bu kadar bol olsun istesemde yinede bu muhteşem paylaşımlar nefsimizi körlüyor.Her zamanki gibi kaliteli bir yaşlıkurt paylaşımı olmuş.Ellerinize sağlık.

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,182
8,058
Ellerinize sağlık.
Tüm zorlukların üstesinden gelebilmeniz dileğiyle...
Kolaylıklar ve başarılar....