Suicide Squad - İntihar Timi: Gerçek Kötüler (1080p)

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,279
deayedw00eacrpxbk.jpg

İntihar Timi: Gerçek Kötüler 2016 Türkçe Dublaj
David Ayer'ın yazıp yönettiği (Fury, End of Watch), başrollerinde; Oscar adayı Will Smith, Oscar ödüllü Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman ve Oscar adayı Viola Davis'in bulunduğu Suicide Squad: Gerçek Kötüler, dünyayı kurtarmak için kötü adamların bir araya gelmesini anlatıyor. Dünyanın en tehlikeli takımını toplamak için, mapustaki Süper Kuvvetli Kötü Adamları bir araya getirir, devletin buyruğu ile onları en kuvvetli silahlarla donatıp ve gizemli bir suç örgütünü yenmeleri için onları göreve gönderirler. Ancak, bu takım, aslında başarılı olmaları için değil de, tescilli suçları sebebiyle, eninde nihayetinde kaybedecekleri aşikar bir göreve çıktıklarını fark ettiklerinde ne yapacaklardı?​

Rar Şifresi: www.limitsizamca.net
Filmde ayrıca orjinal dil seçeneği de mevcutttur.​

Son düzenleme:

Malatyalı

Aktif Üye
15 Şub 2016
287
577
speedforce
Dc' gitgide daha iyi filmler yapmaya başladı Süpermen ve Batman filmlerinden sıyrılıp gerçek dünyaya döndü ve bana göre Marvel'ı tahtından indirdi özellikle de Justice filmi efsane olacak

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,403
İzmir
Enger66 dostum, Lİmitsizamca isimli sitenin kendi linkini paylaşmışsınız. Sizin yüklemeniz değil ama bu film. Sonrasında can sıkıcı durumlar olabilir. Bence link yerine doğrudan sitenin linkini verseniz daha iyi edersiniz. Ben de filmlerimin çoğunu bu siteden indiriyorum çünkü. Ayrıca para falan gibi şeyler de talep etmiyorlar indirme için.

enger66

Onursal Üye
26 Eyl 2010
1,036
3,279
Enger66 dostum, Lİmitsizamca isimli sitenin kendi linkini paylaşmışsınız. Sizin yüklemeniz değil ama bu film. Sonrasında can sıkıcı durumlar olabilir. Bence link yerine doğrudan sitenin linkini verseniz daha iyi edersiniz. Ben de filmlerimin çoğunu bu siteden indiriyorum çünkü. Ayrıca para falan gibi şeyler de talep etmiyorlar indirme için.
Merak etmeyin problem çıkmaz...
:) ;)