Tatlı Cadı Dizisi Hk.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
"Tatlı Cadı" dizisinin Türkçe dublaj bölümleri elinde olan var ve yüklerse çok sevinirim.

Facebook sayfamızda bir arkadaş konu ile alakalı mesaj yazdığından ben de burada konu açıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

yıldız1960

Kıdemli Üye
2 Ağu 2018
160
468

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Sizin olup olmamanız önemli değilki zaten isim belirtmedim.

Önemli olan dizinin bulunup yüklenmesi.

Bewitched

Yeni Üye
20 Ocak 2017
44
23
Ondan yazmadım. Ben de yıllardır istiyorum da bazıları ben olduğumu sanmasın diye belirttim. "Elimizde var." deyip yıllarca koymayanlara sözüm.

Bewitched

Yeni Üye
20 Ocak 2017
44
23
Furkan arkadaş koyuyordu, yok!
Oktay arkadaş koyuyordu, yok!
Retro Max'den çeken yok mu koca sitede ya?! :'(

mustoz

Yeni Üye
28 Ağu 2019
1
0
Retromax kapanmış yıllar önce yanlışım yoksa... samantha için bakmıştım...

Bewitched

Yeni Üye
20 Ocak 2017
44
23
Ben Perşembe günü hastaneye gittim ve covid değil sonuçlarımın kötü olduğunu öğrendim, doktor iyileşme durumumun zor olduğunu ama ümit olduğunu söyledi.
Eğer aksi olur da sonuç kötü olursa kimseye kırgın gitmek istemiyorum.
Oktay, Büyük beyaz, Gandor ve Baltimora istemeden kalbinizi kırdıysam affola. Siz de beni affedin, sizi sıktığım için, aksi olursa tek arzum Türkçe izlemek ama o da zor. Neyse sağlıcakla kalın, hoşça kalın!

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
Ben Perşembe günü hastaneye gittim ve covid değil sonuçlarımın kötü olduğunu öğrendim, doktor iyileşme durumumun zor olduğunu ama ümit olduğunu söyledi.
Eğer aksi olur da sonuç kötü olursa kimseye kırgın gitmek istemiyorum.
Oktay, Büyük beyaz, Gandor ve Baltimora istemeden kalbinizi kırdıysam affola. Siz de beni affedin, sizi sıktığım için, aksi olursa tek arzum Türkçe izlemek ama o da zor. Neyse sağlıcakla kalın, hoşça kalın!
İlk olarak büyük geçmiş olsun Sevgili SamanthaDarrın. Umarım en kısa sürede düzelip sağlığınıza kavuşursunuz. Emin olun sizinle hiç birimizin kişisel bir alıp veremediği yok, size sadece kurallara aykırı davrandığınız için bir yöneticinin davranması gerektiği davrandık. Sanırım bu tavrınızda "Tatlı Cadı"yı fanatiklik derecesinde sevmeniz neden oldu. Siz o olanları hiç yaşanmamış sayın, bizden yana helal olsun.. Şayet sizin de bir hakkınız varsa lütfen helal edin. Son olarak; olur da bu dizinin Türkçe diğer bölümlerine ulaşabilirsek yayınlamaya devam ederiz. Bunun için ısrarla yazmamanız yeter.. zira emin olun biz her konuda çok hassasız ve yazılan her mesajı dikkatle okuyup, hafızamızın bir köşesinde saklı tutuyoruz...

vadikızı

Yeni Üye
5 Şub 2017
15
13
İlk olarak büyük geçmiş olsun Sevgili SamanthaDarrın. Umarım en kısa sürede düzelip sağlığınıza kavuşursunuz. Emin olun sizinle hiç birimizin kişisel bir alıp veremediği yok, size sadece kurallara aykırı davrandığınız için bir yöneticinin davranması gerektiği davrandık. Sanırım bu tavrınızda "Tatlı Cadı"yı fanatiklik derecesinde sevmeniz neden oldu. Siz o olanları hiç yaşanmamış sayın, bizden yana helal olsun.. Şayet sizin de bir hakkınız varsa lütfen helal edin. Son olarak; olur da bu dizinin Türkçe diğer bölümlerine ulaşabilirsek yayınlamaya devam ederiz. Bunun için ısrarla yazmamanız yeter.. zira emin olun biz her konuda çok hassasız ve yazılan her mesajı dikkatle okuyup, hafızamızın bir köşesinde saklı tutuyoruz...

Kapanan konu açılsa diyorum; bunaltan arkadaş da sık sık girip durmuyor; belki koyan olur kapalı olunca koyamaz naçizane fikrim.
Saygılar.

vadikızı

Yeni Üye
5 Şub 2017
15
13
Sayın vadikızı, geçen ay bu konuyu tekrar açmaya karar vermiştim lakin bir vesileyle aklımdan çıkmış. Hatırlatmanız iyi olmuş. Teşekkürler.

Aslında yazsam mı yazmasam mı diye 1 haftadır yazıp yazıp sildim, tereddüt ettim.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
Aslında yazsam mı yazmasam mı diye 1 haftadır yazıp yazıp sildim, tereddüt ettim.
Yazarak iyi yapmışsınız zira dediğim gibi geçen ay bu konuyu tekrar açmayı düşünüyordum, sayenizde hatırladım. Lütfen bundan sonra konu altına ısrarcı mesajlar yazarak konunun tekrar kilitlenmesine sebep olmayalım. Zira bir kaç kural tanımaz kişi yüzünden onlarca kişi de bu dizilerden mahrum kalarak mağdur oluyorlar..

vadikızı

Yeni Üye
5 Şub 2017
15
13
Yazarak iyi yapmışsınız zira dediğim gibi geçen ay bu konuyu tekrar açmayı düşünüyordum, sayenizde hatırladım. Lütfen bundan sonra konu altına ısrarcı mesajlar yazarak konunun tekrar kilitlenmesine sebep olmayalım. Zira bir kaç kural tanımaz kişi yüzünden onlarca kişi de bu dizilerden mahrum kalarak mağdur oluyorlar..
Yalnız ufak bir şeyi düzeltmek isterim, ben siteye çok nadir giriyorum ve yorum çok az yapıyorum beni diğer şahısla karıştırdınız sanırım zira ben de o şahsı sevmiyorum ve kimseyi onun gibi bunaltmadım ne olduysa o şahsın yüzünden oldu her şey.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
Yalnız ufak bir şeyi düzeltmek isterim, ben siteye çok nadir giriyorum ve yorum çok az yapıyorum beni diğer şahısla karıştırdınız sanırım zira ben de o şahsı sevmiyorum ve kimseyi onun gibi bunaltmadım ne olduysa o şahsın yüzünden oldu her şey.
Yok, yok.. Ben sizi kast etmedim zaten, üstünüze alınmayın lütfen! :)

M

mooncizgi

ok.ru'daki dublaj ne öyle ya.. Türkçe olmasına rağmen hiç yakışmamış. Flash TV'nin dublajı daha iyi. Kulağa hoş gelen komik ses tonu olsaymış... bayağı bölüm yüklemiş kimse... Retromax yeniden dublajlamış sanırım.

vadikızı

Yeni Üye
5 Şub 2017
15
13
Merhabalar naçizane bir fikrim var; bizimkileri TRT arşiv koymaya başlamış. Acaba rica etsek mail atsak 'Tatlı Cadıyı' da koyar mı? İlk TRT verdi çünkü..

Bizimkileri koymasını da ayrı bir sevindim. Ne diziydi, efsane!..

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
Merhabalar naçizane bir fikrim var; bizimkileri TRT arşiv koymaya başlamış. Acaba rica etsek mail atsak 'Tatlı Cadıyı' da koyar mı? İlk TRT verdi çünkü..

Bizimkileri koymasını da ayrı bir sevindim. Ne diziydi, efsane!..
Merhabalar Sayın Vadikızı. Bildiğim kadarıyla TRT yabancı dizileri; üzerinden çok zaman geçtiğinden ötürü teknik gerekçe ileri sürerek (tekrar dublaj yapılması gerekiyormuş) yayınlamıyor; işin teknik kısmından anlamadığım için ne kadar doğrudur bilemiyorum tabi ki.. Ayrıca öyle bir şey olmasa bile, şu anki TRT'nin vizyonuyla bu dizileri yayınlaması imkansız gibi bir şey zira bundan yıllar önce arşivlerinde bulunan bir kaç yabancı şarkı klibini (Modern Talking, Sandra, Madonna vs.) bile kaldırmışlardı.

vadikızı

Yeni Üye
5 Şub 2017
15
13
Merhabalar Sayın Vadikızı. Bildiğim kadarıyla TRT yabancı dizileri; üzerinden çok zaman geçtiğinden ötürü teknik gerekçe ileri sürerek (tekrar dublaj yapılması gerekiyormuş) yayınlamıyor; işin teknik kısmından anlamadığım için ne kadar doğrudur bilemiyorum tabi ki.. Ayrıca öyle bir şey olmasa bile, şu anki TRT'nin vizyonuyla bu dizileri yayınlaması imkansız gibi bir şey zira bundan yıllar önce arşivlerinde bulunan bir kaç yabancı şarkı klibini (Modern Talking, Sandra, Madonna vs.) bile kaldırmışlardı.

Cevap için teşekkürler.
Yeni dizilerden o kadar bıktım ki eski dizileri de bulmak o kadar zor.
Eski diziler samimiydi; "Tatlı cadı", "Tatlı hayat", "Maria barrio", "La usurpadora" vs, ne güzeldi eski günler...

Bewitched

Yeni Üye
20 Ocak 2017
44
23
TRT platformu açılıyor. Acaba sansürsüz koyar mı Tatlı Cadı'yı?

Bewitched

Yeni Üye
20 Ocak 2017
44
23
Ben de öyle düşündüm ama uluslararası ya bu sefer belki dedim bir ihtimal.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
Ben de öyle düşündüm ama uluslararası ya bu sefer belki dedim bir ihtimal.
Maalesef onların zihniyetinde ulus diye bir kavram yok ki gerçek anlamda uluslararası yayın olsun, lakin zamanla TRT'de ciddi bir kan değişimi olur, işte o zaman burada paylaştığımız bir çok diziyi tekrar izleme şansını bulabiliriz. Şu anki TRT, dar bir ümmetçi anlayışla asla dünyaya hitap edemez..

Son düzenleme:

Bewitched

Yeni Üye
20 Ocak 2017
44
23
Maalesef onların zihniyetinde ulus diye bir kavram yok ki gerçek anlamda uluslararası yayın olsun, lakin zamanla TRT'de ciddi bir kan değişimi olur, işte o zaman burada paylaştığımız bir çok diziyi tekrar izleme şansını bulabiliriz. Şu anki TRT, dar bir ümmetçi anlayışla asla dünyaya hitap edemez..

Keşke haksızsınız diyebilseydim ama haklısınız..