Learn Hot English Magazine

tabure

Guest
14 Eki 2011
621
2,016
Bastiani Kalesi
İngilizce öğrenenlere veya öğretmenlerine keyifli yoldan ingilizce eğitimi...

Are you learning English? Or are you an English teacher? Either way... if you're looking for a fun and interesting English magazine for learning or teaching English then you've come to the right place. Hot English magazine is a leading English resource. Its fun and colourful approach to teaching real English as it's spoken by native speakers is popular around the world. Loved by both students and teachers, there's something for everyone and all levels in Hot English magazine.

1384012561.png

Son düzenleme:

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,148
Yeni bir başlık açmak istemedim. İlgilenenler olacağını sanıyorum. Şimdiler de 210. sayılara geldiler.

Ses dosyaları yoktur. Sağdan soldan topladıklarımı birleştirdim. 65 ve 90 arası pdf olarak var.

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,148
91 ve 100. sayılar arası.

Tarihine biraz baktım da bayağı karmaşık. 2001'de başlamış. Daha sonra adını Cool English Magazine olarak değiştirmiş. Birkaç yıl sonra adını eskisi gibi yapmış. Önce İspanya ardından da Rusya'da (2004'de) yayınlanmaya başlamış. Biraz karışık tarihi var. Biraz daha araştırıp netliğe kavuşturacağım.

Bu arada sayılar sağdan soldan bulup düzenlediklerim. Yani tarama bana ait değil. Ben sadece biraraya getirdim. Ses dosyaları da var da boyut olarak o zaman çok büyüyor. Benim de internet upload sıkıntım var. Belki ileride yüklerim. Şimdilik sadece pdfleri yüklüyorum. Bazı sayılar hariç güncel sayıya kadar gelmeyi düşünüyorum. Tabi aradan iki yıl geçmesi gerekiyorsa güncel sayılar kalır.

Son düzenleme: