Maran Köpek Eğitimi (2005) Resimli..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
bof5nk4ifwq79c368.jpg

Maran Köpek Eğitimi (2005) Resimli
İngilizce | Yayınevi: Course Technology PTR | ISBN-10: 1592018890 | 256 sayfa | PDF | 19,11 MB

Köpek eğitimi için ödüllü maranGraphics Grubu, Maran's Illustrated Guide tarafından üretilen okuyucuların-kişilerden alarak geniş bir yelpazede için değerli bir kaynaktır onların kim onların evcil hayvanınızın rahatsız edici davranışları ortadan kaldırmak isteyenler için köpek yavrusu ilk. Yerine her görevi gerçekleştirmek için sayısız şekillerde tarif, Köpek Eğitimi Maran's Illustrated Guide, okuyucuya en iyi şekilde gösteren tam renkli fotoğraflar ve süre açık, adım adım yönergeler başından sonuna kadar her görev yoluyla okuyucu yürüyüş. Ayrıntılı konu tanıtımları ve yararlı ipuçları okurların köpek eğitim deneyimini geliştirmek için ek bilgi ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Köpek eğitimi için Maran's Illustrated Guide basit komutlar öğretim ve performans en etkileyici hile için gerekli bilgi ile doludur. Maran's Illustrated Guide ve Eğitim maliyetleri bir özel eğitim dersi fiyatından daha az Dog her zaman erişilebilir kalıcı bir kaynak olacaktır.

Download (full):

Download (Fileserve):

Download (Filesonic):
Illustrated Köpek Training.rar

ozaki

Süper Üye
4 Kas 2010
1,577
1,370
Çok teşekkürler. Harika bir dergi. Dergi İngilizce olmasına rağmen ingilizcesi orta düzey birisinin bile anlayabileceği düzeyde anlatılmış. Acaba bu derginin devamı veya öncesi varmıdır ?