Storia Del West / Orjinal Kapaklar

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,024
STRDLWST_RJNL_KPKLR_CD_ix_vfl01.jpg
STRDLWST_RJNL_KPKLR_CD_ix_vfl07.jpg

75 SAYI YAYINLANAN KAPAKLARIN TAMAMI.

Dostlar harddisk'im yandı,değerli site eşrafından bir arkadaşımız 5 yıllık çalışmalarımı ve indirdiğim tüm verileri bana tekrar kazandırdı.Bu kapaklar bilgisayarımın bir köşesinde kalmış,SEVGİLİ DOSTUMA ithafen paylaşıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,746
İstanbul
Kapaklar bir çizgi romanın en önemli unsurlarından birisi. Sadece kapak çizen pek çok çizerin (hem ülkemizde hem dünyada) varlığı kapaklara verilen önemin göstergelerinden birisi olsa gerek. Ben de çizgi romanların kapaklarına bayılıyorum; hele böyle topluca veriliyorsa ve hele de her biri çok güzelse.

Teşekkür ederim, ağabey.

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,100
İstanbul
Sevgili Vefalı, hard diskinin gidişine üzüldüm. Kayıplarına tekrar kavuşmana
sevindim. Bu durum paylaşmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha göstermiş
oldu. Kapaklar için ayrıca teşekkür ediyorum.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Sevgili dostum; hem geçmiş olsun diyorum ama geri dönüşe de sevindiğimi ifade ediyorum. Böyle kazalara karşı yedeklemek gerekiyor ama hangi birini yedekleyeceksin?
Paylaşımın için sana ve verilerini sana tekrar kazandıran " sevgili dostuna " teşekkürler.

carson10

Aktif Üye
16 Ara 2012
388
1,155
Bu dizide neler neler var. Vahşi batı efsaneleri. Şerif Wyatt Earp ve kardeşleri, arkadaşı Doc
Holliday, Yargıç Roy Bean, Billy Kid. Bakalım Demirbaş yayıncılık sözünü tutarak 2014 içinde
tamamını yayınlayacak mı? Bu gerçekten güzel kapaklar için Sağolun Vefalı Üstâd.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Demirbaş yayıncılık yayınlarmı bilmiyorum ama ben şu an seriyi toplamaya başladım, dilini anlamasakta çizgileri yükleyeceğim sitemize.

Teşekkürler kardeşim.