Centaurus - Bölüm 2 (ÇB)

Vito

Çeviri & Balonlama
1 Kas 2015
425
5,091
Dünya
EqnZDn.jpg

EqnbZ8.jpg

Çeviri: Vito
Balonlama: Dindar Diker

Bu bölümde, insanlığın yeni yuvası olacak olan gizemli Vera gezegenine inen ilk keşif ekibinin tehlikelerle dolu macerası başlıyor.

Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun. Keyifli okumalar.

Son düzenleme:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,604
Ahada 2 nci bölüm gelmiş, sayenizde Rodelphe çizimlerini topluyorum.

Her şey gönlünüzce olsun.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,396
İzmir
Selahattin abi, bulabildiğin tüm Leo ve Rodolphe eserlerini
görmek isterim mümkünse.
Belki bir şeyler çıkabilir içinden. :)

Vito

Çeviri & Balonlama
1 Kas 2015
425
5,091
Dünya
Ahada 2 nci bölüm gelmiş, sayenizde Rodelphe çizimlerini topluyorum.

Her şey gönlünüzce olsun.

Rodolphe, Leo ile beraber yazıyor hikayeyi. Bu seride çizimler Zoran Janjetov'a ait.

Çalışmalarını aşağıdaki linkten bulabilirsiniz. Bende tamamı var hatta Ogregod'ı yüklemiş olmam lazım.

Bunun yanında Rodoplhe, Leo'dan bağımsız olarak da çok büyük bir yazar. Son dönemde yazdığı TER serisi çok methediliyor. İlk sayısını bulup konu açmıştım. Ne yazık ki artık dijital çıkacak nasıl olsa diye tarama yapmıyor kimse. Her yayın evi de dijitale yönelmedi henüz.

Son düzenleme:

Aster01

Aktif Üye
23 Şub 2017
437
1,540
Bu ne hız. İki seriyi birden başlayıp bir haftada 4 cilt. Çok teşekkürler Vito & Dindar Diker

Vito

Çeviri & Balonlama
1 Kas 2015
425
5,091
Dünya
Bu ne hız. İki seriyi birden başlayıp bir haftada 4 cilt. Çok teşekkürler Vito & Dindar Diker

O, tamamen sevgili Dindar Diker'in gayreti. Dün bugün verdiğimiz iki sayıya ben de şaşırdım. Tatil yapacaktı diye biliyordum ben de keyfime bakıyordum :D Şimdi sayı yetiştirmem lazım.

Son düzenleme:

asimreis

Kıdemli Üye
23 Nis 2010
242
188
sevgili dostum hoşgeldin,leo'nun güzel eserlerinden sonra centarius adlı eseri
sayenizde bizlere hediye ediliyorsun.mademki başladınız,sonunu ve devamını getirmeniz dileğimle ve bizlere karşılıksız sunduğunuz için sonsuz teşekkürler
saygılarımla
asimreis izmir -1951

memogianni

Süper Üye
26 Haz 2011
896
1,849
İstanbul
Bilimkurguda yeni dünyalar hep ilgimi cekmistir. Birinci bölümü bir solukta okudum. Şimdi sıra ikinci de. Umari üstad bunu bitirene kadar üçünçü kitabı da çevirir.

Teşekkürler. Eline sağlık.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,742
İstanbul
Dostlarımız, sağolsunlar bugün bize tam manasıyla büyük bir çizgi roman ziyafeti çektiler. Gün içerisinde hepsi birbirinden değerli o kadar çok paylaşım oldu ki inanılmaz. Bu büyük mutluluk elbette. Tek kaygım, bu hârika çalışmalara hak ettikleri değerde yanıt verememek.

Sevgili Vito ve Dindar Diker dostlarımızın büyük bir hız ve aynı büyüklükteki bir kaliteyle hazırladıkları Centaurus'un ikinci sayısı her yönüyle çok etkileyici bir çizgi roman. Sürekli sürprizlerle gelişen nefis bir kurgusu var. Şu ana kadar öyle en azından. Muhtemelen devamı da öyle olacaktır.

Ellerinize sağlık, sevgili dostlar. Hârikasınız.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,639
Kasımpaşa
Başlayıp biten, sonu gelen, hele de çok değer verdiğim konulardaki çizgi romanlara bayılıyorum.
Teşekkürler dostlar, keyifle okuyacağım.
Sevgiler.