Çizgi Roman Diyarı

Çizgi Roman Diyarı (http://www.cizgidiyari.com/forum/)
-   Uzay Çocukları-Mıstık (http://www.cizgidiyari.com/forum/uzay-cocuklari-mistik/)
-   -   Uzay Çocukları (http://www.cizgidiyari.com/forum/uzay-cocuklari-mistik/107908-uzay-cocuklari.html)

uygar 13.Mart.2017 01:25

Uzay Çocukları

Selamlar.
Bir süredir Çizgi Diyarı'nın üyesiyim. Açıkçası asıl amacım babam karikatürist Mıstık'ın Uzay Çocukları çizgi romanının kayıp balon yazılarına ulaşabilmekti.
Yaklaşık 3 yıllık bir çalışmanın sonunda Uzay Çocukları'nı eksiksiz toparlamayı başardım.
Çizgi romanları orijinallerinden dijital ortama aktarıp tek tek temizliklerini yapıp balon yazılarını yeniden yazıyorum.
Gezgin Mantar'ı ve Bilgin ailesini yeniden çocuklarla buluşturabilmek için.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] adresinden maceraları paylaşmaya başladım.
Herkese açık ve tabii ücretsiz.
Sizleri de çizgi roman tutkunları olarak bilgilendirmek istedim.
Sevgiyle kalın.

ahmet akyol 13.Mart.2017 03:57

80'li yıllarda Uzay Çocuklarına ait kocaman bir cilt kitabım vardı...Ve çok severdim...Sonrasında kaybettim ve açıkcası ismi aklıma gelmediği için bir daha okuma şansım olmamıştı....Bu paylaşımlarınızla tekrar o yıllara döndüm,ve yarın ilk işim kızımla tekrar okumak olacak...Emekleriniz için sonsuz teşekkürler....

abolardis 13.Mart.2017 09:38

Çok teşekkürler.Çok özel anlamları olan bir eserdi benim için.Emeklerinize sağlık benim için çok değerlidir.

savok 13.Mart.2017 10:32

Siteyi ve yeniden düzenlenmiş uzay çocukları maceralarını inceledim ve çok beğendim.
Bu arada anladığım kadarı ile sizde babanızın eserlerinin orjinali yok.
Bir nebze site olarak katkımız olmuşsa kendi adıma çok sevinirim.
Umarım film çekme projeniz başarıya ulaşır.
Eğer isterseniz bizim burada da bir bağlantı açabiliriz.
Başarılar dilerim.

ertuğrul 13.Mart.2017 13:41

Güzel olmuş,beğenmemek mümkün değil.
Değerli ve unutulmaması gereken çizgiler.
Takipdeyiz sevgili dostum.

lotoloto 13.Mart.2017 14:11

Umarım istediğinizi en güzel şekilde gerçekleştirirsiniz, sevgili Uygar. Teşekkürler.

Hakan Alpin 13.Mart.2017 14:16

Sevgili Uygar, yaptığınız çalışmalara ve bizi haberdar etmenize çok sevindim. İnsanı boyutu çok harika bir çizgiroman olan Uzay Çocukları, albümleşmeyi ve koleksiyon yayınını hak eden başlıklardan biridir bence de.
İnşallah çalışmalarını ve emekleriniz tez zamanda karşılık bulur ve temennilerimiz gerçekleşir :)

savok 13.Mart.2017 14:53

Konuyu Uzay Çocukları-Mıstık adlı yeni açılan bölüme taşıdım.

uygar 13.Mart.2017 17:58

Herkese çok teşekkürler. Toplam 18 macera var. Fırsat buldukça yayınlamaya devam edeceğim.

Baltimora 13.Mart.2017 18:51

Müthiş bir haber bu!!.. Zira "Uzay Çocukları"nın bende yeri ayrıdır. Bu paylaşımınızla bizleri çok mutlu ettiniz Uygar bey. Ellerinize, yüreğinize sağlık. Bu arada sitenizin linkini "Milliyet Çocuk Okurları" facebook grubunda da paylaştım. Sevgi ve saygılarımla kalın sağlıcakla..

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 22:59