Ustura Kemal/Haldun SEVEL - İşgal İstanbulunda İsimsiz Kahramanlar

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,503
gandor08-D000.jpg

gandor08-D006.jpg
gandor08-D295.jpg

Dedecan 61

Süper Üye
25 Şub 2019
1,781
4,506
Bende Fikret Hakan üstadın oynadığı "İstanbul Kabadayısı Ustura Kemal" Sansürsüz olarak VHS formatında vardı ama bunun çizgisi bir başka güzel oluyor.. Üstada hürmet ederiz, eline sağlık..

Moderatör tarafında düzenlendi:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Bu değerli çalışma için çok teşekkür ederim üstadım.
Ustura KEMAL çizimleri ile oldukça eksantrik bir yapıttır.
Konusu ve çizimleri sinemaya mutlaka uyarlanması gereken bir şaheser.
Selamlarımla.

zeytinrengi

Aktif Üye
11 Nis 2009
458
941
İstanbul'un işgal yıllarını, milli mücadelenin nasıl, ne zorluklarla ve nelere mal oluşununu anlatan bir belgeseldir aynı zamanda. Ellerine, emeklerine sağlık gandor08.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Yeşilçam denilince duayen isim Sevgili Dedecan'a hatırlatma için çok teşekkür ederim.
Yeniden yorumlansın diyerek ara yollara sapayım.:)

hbka

Yeni Üye
13 Eyl 2020
1
2
Selam. Bu size özel bir ricam. Dedecan 61 kullanıcısına ulaşmak istiyorum. Ancak burada mail adresini göremedim ne yazık ki. Ayrıca kendisi varbiraz.net sitesine de üye. Ben de bu siteden sonra varbiraz.net'e üye oldum ancak o siteye giremiyorum. Üyeliğimi aktif etmemişler. Lütfen yardımcı olur musunuz? Dedecan 61'e ulaşmam için. En azından hesabımı aktif etmeleri açısından Dedecan 61'e ulaşmam gerekiyor. Kullanıcı adım: hbka. Umarım mesajım size ulaşır. Selamlar.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Selam. Bu size özel bir ricam. Dedecan 61 kullanıcısına ulaşmak istiyorum. Ancak burada mail adresini göremedim ne yazık ki. Ayrıca kendisi varbiraz.net sitesine de üye. Ben de bu siteden sonra varbiraz.net'e üye oldum ancak o siteye giremiyorum. Üyeliğimi aktif etmemişler. Lütfen yardımcı olur musunuz? Dedecan 61'e ulaşmam için. En azından hesabımı aktif etmeleri açısından Dedecan 61'e ulaşmam gerekiyor. Kullanıcı adım: hbka. Umarım mesajım size ulaşır. Selamlar.
Selamlar. Size özel olarak mesaj attım. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Dostça kalın..