UÇAN ÇOCUK/JUNİOR Yeni Dünyalarda 2

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,064
JUNİOR-UÇAN ÇOCUK YENİ DÜNYALARDA, KARTAL (EAGLE) DERGİSİ 8.SAYI/16.MART.1962/ İLE 33.SAYI /2.KASIM.1962/ İÇİNDE YAYINLANAN ÇİZGİROMANLARDAN BİRİSİDİR.YAYINEVİ DERGİ İÇİNDEKİ BAZI ÇİZGİROMANLARI ÖZEL ALBÜM OLARAK YAYINLAMIŞTIR.UÇAN ÇOCUK JUNİOR YENİ DÜNYALARDA BUNLARDAN BİRİSİDİR.1.SAYIYI DAHA ÖNCE EKLEMİŞTİM.KARTAL 12,13,14 VE 15.SAYILAR İÇİNDEKİ 4 BÖLÜMÜ 2.BÖLÜM OLARAK EKLİYORUM.BÖYLECE 25 DERGİDEKİ BÖLÜMLERİ TOPLAM 6 SAYI OLARAK EKLEYECEĞİM.BEĞENECEĞİNİZİ UMARIM.(ÖZELLİKLİ TARAMALARDIR)

1442d1324090004-ucan-cocuk-junior-yeni-dunyalarda-2-b1_01.jpg

1440d1324089797-ucan-cocuk-junior-yeni-dunyalarda-2-doc45_01.jpg

1441d1324089970-ucan-cocuk-junior-yeni-dunyalarda-2-doc41_01.jpg

Ekli dosyalar

• Doc45_01.jpg
    Doc45_01.jpg
    102.7 KB · Görüntü: 293
  • Doc41_01.jpg
    Doc41_01.jpg
    102.7 KB · Görüntü: 292
  • B1_01.jpg
    B1_01.jpg
    96.4 KB · Görüntü: 1,112
Moderatör tarafında düzenlendi:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,879
Gerçekten ender bulunacak kitaplar...
Eline sağlık dostum,bütün paylaşımlarını zevkle ve heyacanla takip ediyorum...
Paylaşım ve emeğin için teşekkür ederim.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,007
Sarıyer
1962 den kalma 44 sayfa gayet ender bulunabilecek derleme ve taramalar; Süpermen'in çocuk versiyonunun nostalji kokan maceraları.

Değerli katkıların için teşekkürler.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
Uzay Yayınları'nın çıkardığı Süper Gordon'da da Mini Gordon ismiyle yayınlanan dolgu çizgiromana benziyor. Her iki çizgiromanın aynı karakterin Türkiye versiyonları olup olmadığını bir bilen açıklar belki.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Tele foto'dan bahseden
40'lı yıllara ait mükemmel bir çalışma..
Dostumuzun paylaşmaya karar vermesi
gerçekten büyük şans oldu benim için..
Profesör gibi o da kitapların ciltlerini parçalamak pahasına paylaşıyor..
Ne diyebilirim,
gerçekten duygulanıyorum..
Saygı ve sevgilerimle..

akrep069

Süper Üye
14 Ara 2009
527
648
dostum şu arka fon olayını kaldırırsan çok ıyı olur
ıyı çalışmalar ıyı akşamlar

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,064
dostum şu arka fon olayını kaldırırsan çok ıyı olur
ıyı çalışmalar ıyı akşamlar
Arka fon çalışması sadece pdf dosyada var.HOŞLANMIYORSANIZ CBR DOSYA SİZE YETMELİ.Resimleri 300 dpi renkli taradığımdan, pdf dosyayı da isteyen arka fon görülmeyecek şekilde zum yaparak okuyabilir;kalite düşmez.ÇOK EMEK HARCIYORUM ÇÜNKÜ; BENİM DERDİM OKUYANIN GÖZLERİ YORULMASIN,OKUDUĞUNDAN ZEVK ALSIN. BU BULUNMASI ÇOK ZOR DERGİLERİ PARÇALAYARAK, BİRAZ GÖRSELLİK KATARAK PAYLAŞMAYA ÇALIŞMAK.ARADA BULASIN ÇİZGİROMANLARI VE NİTELİKLİ OKUYUCULARIN BUNU HAKETTİKLERİNİ DÜŞÜNÜYORUM.İYİ GÜNLER DİLERİM.

12 Şub 2010
15,006
543,642
pdf versiyonunda her bir sayfa

değerine yakışan biçimde müze tablosuna dönüşmüş

parçalanan nüsha " kamuyla paylaşmak adına parçalanmış nüshadır " diye özel bir ün ve değer kazanacaktır gelecekte

fedakarlığın örneği olarak,

maddiyatçılığın azıya aldığı, toplumun çürümeye başladığı dönemlerde

iyi insanlara, yalnız değilsiniz diyen moral mesajı olacaktır

akrep069

Süper Üye
14 Ara 2009
527
648
sevgili dostum ben arşiv nıtelıktekı olan cizgiromanları a4 magazın(renklı/sıyah-beyaz) bastırdığım için kendı özel arşivime katıyorum çünku bunlar bir daha bulunması zor albumler ama cbr dosyasında yok dedın yıne de cevap verdiğin teşekkurler kolay gelsın ıyı pazarlar ıyı tatıller

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,064
sevgili dostum ben arşiv nıtelıktekı olan cizgiromanları a4 magazın(renklı/sıyah-beyaz) bastırdığım için kendı özel arşivime katıyorum çünku bunlar bir daha bulunması zor albumler ama cbr dosyasında yok dedın yıne de cevap verdiğin teşekkurler kolay gelsın ıyı pazarlar ıyı tatıller
Sayın kardeşim, baskı yapacağını belirtseydin iyi olurdu.Madem baskı yapacaksın,istediğin paylaşımlarımı doğrudan (arka fon çalışmaları olmadan)pdf yada cbr yada her ikisi e posta adresini verirsen hazırlayıp gönderebilirim./Karşılıksız ve gönülden paylaşımın esas alındığı, ulaşırken hiçbir kısıtlamayla karşılaşmayacağınız, içinde kendinizden birşeyler bulabileceğiniz diyarımız Sevgili ÇİZGİDİYARIMIZ./

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
846
Sayın kardeşim, baskı yapacağını belirtseydin iyi olurdu.Madem baskı yapacaksın,istediğin paylaşımlarımı doğrudan (arka fon çalışmaları olmadan)pdf yada cbr yada her ikisi e posta adresini verirsen hazırlayıp gönderebilirim./Karşılıksız ve gönülden paylaşımın esas alındığı, ulaşırken hiçbir kısıtlamayla karşılaşmayacağınız, içinde kendinizden birşeyler bulabileceğiniz diyarımız Sevgili ÇİZGİDİYARIMIZ./

Sevgili dostum madem değişik versiyon için emek vermişsin/vereceksin, niye bunu sadece bir arkadaşımıza hasrediyorsun? O çalışmanı da tüm diyar sakinleriyle paylaşsan, paylaşımlarını ve diyarımızı çok daha fazla zenginleştirmiş olmaz mısın?;)

Savok dostumuzun tutumunu burada anmak yerinde olacak sanırım. Taradığı bir dosyanın hem ham halini veriyor hem de tek sayfa düzenlenmiş halini veriyor. Hoş sadece ham halini verse, elbette bizim için yeterlidir ve yine kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Ama kalite uğruna ve bir ideal uğuruna yaptığı çalışmayı da paylaşıyor. Ben şahsen ikisinden de vazgeçemiyorum. Elbet birini okursun, ama emeğe saygıdan mı yoksa her ikisinde de değişik birşeyler bulduğumdan mı bilmiyorum ve ikisini de indirmeden duramıyorum. :rolleyes:

Son düzenleme: