Milliyet Tv Sinema - 19 Nisan 1992 ve 19 Temmuz 1992 arası sayılar

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,151
milliyet tv'sinema

V8rohQ.jpg

Çalışma sadece benim değil aynı zamanda @misterno (kullanıcı adı tabi gerçek mister no değil yani) ve @yazıcıahmet arkadaşlarımızın da katkısı var.

Sayı: 1

Sayı: 4

Sayı: 5

Son düzenleme:

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,151
Büyük bir sevinç narası geliyor. Eksik sayı kalmadı. yazıcıahmet ellerin dert görmesin. Artık Milliyet Tv Sinema dosyasını eksiksiz olarak kapatabiliriz. Digital kütüphanede yerini alabilir.

Katkıda bulunan tüm arkadaşlara teşekkürler.

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,597
Üstadım; sevincinizi hissetim ve mutlu oldum. Ben de teşekkür ederim. Kolaylıklar dilerim. Herşey gönlünüzce olsun. Sevgi ve saygılar.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Bu derginin de bağımsız başlığını oluşturdum. Forum standartlarımıza uygunluğu açısından şu iki şeyi yapabilirsek güzel olacaktır:

1) Ahmet üstadım 8. sayıyı bağımsız bir konu olarak yeniden açabilirse

2) Sevgili ertuga, verdiği toplu linkleri bağımsız sayılar olarak verebilirse

Tabi bir de:

3) Yine bu dergilerle ilgili bir dostumuz sıralı listesini hazırlarsa

güzel olur gibi...

Son düzenleme:

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,151
Bu derginin de bağımsız başlığını oluşturdum. Forum standartlarımıza uygunluğu açısından şu iki şeyi yapabilirsek güzel olacaktır:

1) Ahmet üstadım 8. sayıyı bağımsız bir konu olarak yeniden açabilirse

2) Sevgili ertuga, verdiği toplu linkleri bağımsız sayılar olarak verebilirse

Tabi bir de:

3) Yine bu dergilerle ilgili bir dostumuz sıralı listesini hazırlarsa

güzel olur gibi...

Dergiler bölümünde ne kadar az başlık açarsam o kadar az göze batarım düşüncesiyle böyle düşünmüştüm. Ayrı bir başlık olması beni de mutlu eder.

Sıralı listeyi ben hazırlayabilirim.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Dergiler bölümünde ne kadar az başlık açarsam o kadar az göze batarım düşüncesiyle böyle düşünmüştüm. Ayrı bir başlık olması beni de mutlu eder.

Sıralı listeyi ben hazırlayabilirim.

Sevgili ertuga, son düzenlemeler sonrasında bir miktar rahatladık diye düşünüyorum. Buna ilaveten zaten paylaşım yapan dostlar da deyim yerindeyse paylaşım sayısına hassasiyet gösteriyorlar. Hâl böyle olunca bir miktar daha rahat olabilirsin sanki :)

Sevgiler...