Türkiye Çocuk Dergisi 1989 Sayı 30 (Genel Sayı 0282)

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
file

Ham tarama düzenleme.

Tüm dostlara iyi okumalar dilerim.

Son düzenleme:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Üstadım çok teşekkürler elinize emeğinize sağlık.O kadar çok paylaşım yaptınızki diğer kitaplar için teşekkür etme hakkımı saklı tutuyorum.:)

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Derginin baş sayfasındaki boşlukları doldurmaya epeyi bir geç kalmışım.Sanırım yaşı elliye yakın olanlar isimlerini yazarak doldursunlar diyerek düzeltsek fena olmaz.Rüzgar gibi geçen yılların eskitemediği bir sevgi bu,çizgilere tutkunluk.Bir solukta bitiverdi saatler dolusu emek.
Çok teşekkür ediyorum üstadım.Bu sürprizlerini çok tuttum,arada böyle yoklama yapıver.:)

konuşan çizgiler

Süper Üye
2 Şub 2015
212
1,064
Çizgi Alemi
Ortaokulu (8.sınıfı) bitirip yaz tatiline girdiğim bir karne günü aldığım bu sayı ile, Türkiye Çocuk Dergisi yeniliklerle dolu yeni bir yayın dönemine adım atmıştı.Bu sayıyla birlikte "Gıdı Gıdı" adlı mizah ilavesi de veren derginin fiyatı, 500TL'den 1000TL'ye çıkmıştı.İçerisinde Bizim Can, Bilgehan, Hızır Bey gibi vazgeçilmez çizgi romanlarla Çelik El ve Mustafa Kocabaş'tan yine güzel bir çizgi roman yer almaktadır.İşten eve gelir gelmez, soğuğa filan aldırmadan benim için anlamı ve hatırası başka olan bu sayıyı indirip yıllar sonra hasret giderdim.Bu sayının kapağı, forumumuzda mevcut olan 1995 yılı (14.yıl) 17.sayının kapağı ile aynıdır.

Son düzenleme: