12 TB çizgi film arşivi

aser123

Yeni Üye
27 Ocak 2011
13
2
Elimde 12 TB Türkçe dublaj çizgi film arşivim var, yabancı nostalji dizilerle takas yapabilirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

megalanya

Kıdemli Üye
30 Ara 2010
161
929
İstanbul
12 TB çok büyük bir arşiv. Kaç diskiniz var? NAS cihazı kullanıyor musunuz?

Ayrıca takas dışında satış yapmayı düşünür müsünüz? Eğer varsa elinizdeki bir arşivin listesini ya da yoksa en azından klasörler liste halindeyken ekran görüntüleri alıp paylaşma şansınız var mı?

selen32t

Yeni Üye
6 Mar 2021
33
17
Elimde tonlarca yabancı dizi mevcut, ayrıca boyutları TB olarak çizgi dizi, anime arşivim de var. Sizden fazla takas yapabilirim. Bir kaç seri arıyorum ama sizde mevcut mu bilmiyorum.

TAŞIN SIRRI
ÜÇÜZLER (TRT BÖLÜMLERİ)
SİNBAD
HİÇ BİTMİYEN ÖYKÜ
ELEMENT AVCILARI
KORKU HİKAYELERİ
SİHİRLİ AİLE
HEFACLİFF
MASKE

Bunların bende çoğu bölümü mevcut, kayıp olanları arıyorum. Şayet sizin aradığınız seriler bende varsa, takas yapmayı düşünebilirim ama mail adresinizi verirseniz, daha rahat konuşuruz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,638
İzmir
ELİMDE TONLARCA YABANCI DİZİ MEVCUT AYRICA ÇİZGİ DİZİ ANİME ARŞİVİMDE VAR BOYUTLARI TB OLARAK SİZDEN FAZLA TAKAS YAPABİLİRİM BİRKAÇ SERİ ARIYORUM AMA SİZDE MEVCUT MU BİLMİYORUM

TAŞIN SIRRI
ÜÇÜZLER (TRT BÖLÜMLERİ)
SİNBAD
HİÇ BİTMİYEN ÖYKÜ
ELEMENT AVCILARI
KORKU HİKAYELERİ
SİHİRLİ AİLE
HEFACLİFF
MASKE BUNLARIN BENDE ÇOĞU BÖLÜMÜ MEVCUT KAYIP OLANLARI ARIYORUM ELİNİZDE VARSA SİZİNDE BENDE ARADIĞINIZ SERİLER VARSA TAKAS YAPMAYI DÜŞÜNEBİLİRİM AMA MAİL ADRESİNİZİ VERİRSENİZ DAHA RAHAT KONUŞURUZ

Çizgi diyarında gönüllü olarak çizgi roman veya çizgi film
gibi konuları paylaşıyoruz. Takas vb konuların burada
yeri yok sevgili dostlar...

Takas vb. konulardaki tutumumuzu sevgili yeryüzü bir önceki mesajda dile getirmişti.
Neden israr ediyorsunuz?*

kmltuncer

Süper Üye
12 Eki 2009
1,038
2,459
Yalova
Arkadaşlar burası takas veya alış veriş yapılan bir diyar değil. Daha dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum...Ayrıca yöneticilerimize gösterdikleri hassasiyet nedeniyle teşekkür ediyorum...

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,850
Navajo Köyü
Prenses Şehrazad çizgi filmi Türkçe var mı?
Gönüllü olarak paylaşırsanız seviniriz.
Forum kuralları ve paylaşım aşkı bu ÇizgiDiyarı'nın kurulma sebebidir.
Teşekkürler.

Son düzenleme:

Signora Wardh

Yeni Üye
18 Şub 2023
5
10
Elimde 12 TB Türkçe dublaj çizgi film arşivim var, yabancı nostalji dizilerle takas yapabilirim.

Ne kadar büyük bir arşiv, kim bilir anıları yad edeceğimiz ne çizgi filmler, animeler vardır o arşivde. Keşke ilgisi olanlar için gönüllü bir şekilde paylaşsanız burada. Birçok kişiyi mutlu edersiniz.
Sizin aradığınız diziler, filmler varsa da yazarsınız, insanlar ellerinde varsa seve seve karşılıksız yardımcı olur.

Gerçekten, hayat böyle güzel arşivleri, ilgi alanlarını paylaşmamak için fazla kısa dostum. :24: