Paylaştığım dizilerle ilgili açıklama!

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Nostalji seven değerli arkadaşlarım, elbette ki gönül istiyor tüm dizilerin bütün bölümleri Türkçe dublaj olarak elimizde bulunsun. Gerçekten böyle birşey yok. (Eski) dizilerden hemen hemen hiçbiri tam olarak elimde yok. Sizlere eski günleri hatırlatmak amacıyla birer bölüm paylaşmak istedim. Zaten kısıtlı olan internetim ile (küçülttüğüm) bir bölümü upload etmek 2 saate yakın zaman alıyor. Lütfen tadımlıklarımız ile yetinelim. Anlayışınıza teşekkür ediyorum. Nostalji ile kalın.

NOT: Linki silinmiş olan 'Magnum' ile 'Alf' dizisi bölümlerini yeniden yükleyeceğim. Ayrıca 'Teksas Şerifi Walker' ve 'Mike Hammer' dizilerinden birer örnek koyacağım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
Sevgili dostum bunca zaman tüm iyi niyetinle büyük özveri göstererek bizleri sevdiğimiz eski dizilerle kavuşturdun, bu yaptıkların bile bizlere yeter... Lütfen bu konuda kendini üzme.. Ben şahsım adına tüm paylaşımlarından büyük keyif aldım.. Ve hepsi için sana bir kez daha teşekkür etmeyi kendime bir borç bilirim.. Teşekkürler..

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Teşekkür

Kardeşim daha ne olsun?! Çok teşekkürler, sonsuz sevgi ve selamlar.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Son zamanlardaki dizi istekleriyle ilgili olarak yukarıdaki yazıyı istek yapan arkadaşlara hatırlatmak istedim...

dünyalı

Kıdemli Üye
11 Haz 2009
115
293
Emekleriniz için teşekkürler. Ben de bir dönem Tv Em'den kayıt etmeye çalıştım.
Wiseguy dizisinden yaklaşık 8 bölum kadar kayıt ettim ama maalesef Harddisk bozulunca hepsi gitti.
Aslında el birliği ile elinde Tv kayıtı olan arkadaşlar upload etseler hepimizin arşivleri zenginleşirdi.

Yakında Mesaj Tv kaydı olan "Hava Kurdu"nun 1-2 bölümünü eklerim inşallah.

esmile

Yeni Üye
11 May 2020
49
132
Merhaba Arkadaşlar.

Uzun yıllardır aradığım 2 tane dizi vardı. Acaba yardımcı olabilecek olan var mıdır? Şayet olursa çok mutlu olurum;

1) TRT - Beyaz Gölge (The White Shadow)
2) CINE5 veya CNBC-E - SEINFELD

Saygılar..