Tommiks Renkli 01

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,365
İzmir
La Gazzetta Dello Sport'un yayınlamış olduğu Renkli Capitan Miki nüshaları üzerine klonlama tekniği ile oluşturulmuştur.

Hoz Yayınlarının klasik serisine adapte ettim.
Her kitap 228 sayfa olacak şekilde düzenlenecektir.

İyi okumalar.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sevgili Dindar güzel gözüküyor klon balonlama, ancak aldığın klonların lütfen yüksek çözünürlüklü olmasına dikkat et.
Birde Hoz yerine La Gazzetta Dello Sport'un yayınlamış olduğu Renkli Capitan Miki formatında versen sanki daha güzel olur gibi geliyor bana!..
Yine de bu güzel emek için teşekkürler.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,954
8,278
Üstadım, zahmetli ve büyük emek isteyen büyük bir işi daha yüklendiniz. Sizlere bütün emekleriniz ve paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim. Kolaylıklar dilerim. İyi ki varsınız.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,365
İzmir
Sevgili Dindar güzel gözüküyor klon balonlama, ancak aldığın klonların lütfen yüksek çözünürlüklü olmasına dikkat et.
Birde Hoz yerine La Gazzetta Dello Sport'un yayınlamış olduğu Renkli Capitan Miki formatında versen sanki daha güzel olur gibi geliyor bana!..
Yine de bu güzel emek için teşekkürler.

Savaş abi, orijinal nüshalar 72 sayfalık.
Dediğin şekilde de yapılabilir.
Ama macera yarım kalıyor bu şekilde.
Klon için Dr. Zeko taramaları kullandım.
Bizim forumun ve tüm Türkiye'nin en iyi taramaları... :)

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,170
7,981
Ellerinize ve emeklerinize sağlık.
Arşivimde bir klasör de bu seri için açıyorum.
Diğer sayılar için şimdiden başarılar ve kolaylıklar diliyorum.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,488
Harikasın kardeş. Aklımdaki bir konu sanırım 97 -100 arasını indirdim bu renklilerin italyancalarını. İlk sayıdan başladığına göre ilk sayıları bende alıp bi kontrol edeyim bakalım arada fark varmı.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
Güzel klonlama. Ancak la gazzetta taramalarını kullanıp yaparsan çok güzel olacak. Sayı sayı yap, tam macera istersen ben yapıp sana gönderebilirim. Teşekkürler, Dindar.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,488
Bu konu renkli sayının ilk 3 kitabını kapsıyor.

Orjinal italyan içeriğine göre Dindar Diker arkadaşımızın paylaşımını ben çevirdim ve yüklemeye başladım. Bitsin bu konu altında paylaşıma açacağım.

Kardeşimizde zaten bundan sonra orjinalini baz alacağını söyledi.