Tommiks Hoz Comics Renkli Nostaljik Seri Sayı 01-14

drzeko

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
19 Şub 2012
1,473
14,331
İstanbul
Tommiks Hoz 01-14 - Renkli Tam Macera (drzeko & emeri) pdf

Tommiks%20Hoz%2001-14_zpsvdvuyykc.jpg

Seri şimdi tamamlandı

Saygılarımla

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,234
Kamlançu
Değerli dostlarım birde bunun cbr dosyasını paylaşırsanız seviniriz.Teşekkürler ellerinize sağlık.

Üstadım zaten cbr olarak paylaştı dostlarımız ve bütün paylaşımlarının altında teşekkür yazınız var. Herhalde karıştırdınız. Şuradan kontrol edebilirsiniz:

http://www.cizgidiyari.com/forum/tommiks-hoz-comics/3723-tommiks-hoz-comics-sirali-liste.html

Ben de .cbr uzantılı dosyaları tercih ediyorum ve hepsini aldım. Drzeko ve Emeri dostlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sağ olsunlar...

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,003
Ah be biz çocukken böyle renkli pırıl pırıl kitaplar yoktu.Bayağı bir geç kaldık okuyabilmek için.Şimdiki çocuklar şanslı diyeceğim ama onlarda fumettilere çok uzaklar.
Olsun geçte olsa,böyle okuyabiliyoruz çocukluğumuzun kahramanlarını.Drzeko ve Emeri dostlarımıza çok teşekkür ediyorum...

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,188
8,073
Tüm emekleriniz için ellerinize sağlık.
Sonsuz teşekkürlerimle değerli dostlarım.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,457
Kendi Koltuğunda

Üstadım zaten cbr olarak paylaştı dostlarımız ve bütün paylaşımlarının altında teşekkür yazınız var. Herhalde karıştırdınız. Şuradan kontrol edebilirsiniz:

http://www.cizgidiyari.com/forum/tommiks-hoz-comics/3723-tommiks-hoz-comics-sirali-liste.html

Ben de .cbr uzantılı dosyaları tercih ediyorum ve hepsini aldım. Drzeko ve Emeri dostlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sağ olsunlar...
Ben cbr derken tümü birleşik cbr dedim aynen buradaki pdf dosyası gibi ayrı ayrı cbr dosyası var elbette hem fikiriz burada toplu birleşik halde vermiş pdfyi ben onu kastettim.Eğer toplu birleşik halde verdiyse o aman haklısın gözden kaçırmışım diyorum.Saygılar,sevgiler

Son düzenleme:

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,234
Kamlançu

Ben cbr derken tümü birleşik cbr dedim aynen buradaki pdf dosyası gibi ayrı ayrı cbr dosyası var elbette hem fikiriz burada toplu birleşik halde vermiş pdfyi ben onu kastettim.Eğer toplu birleşik halde verdiyse o aman haklısın gözden kaçırmışım diyorum.Saygılar,sevgiler

Üstadım indirmiş olduğunuz bütün cbr uzantılı dosyaları winrar ile açarak resimleri tek bir klasöre toplayıp tekrar sıkıştırarak cbr dosyası yapabilirsiniz. Bunun için de başkalarının yapmasını beklemenin anlamı yok. Zaten uğraşıp didinip bir şeyler yapmaya çalışıyorlar, her şeyi de onların üzerine yıkmak gerekmez...
Saygılar bizden.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,457
Kendi Koltuğunda

Üstadım indirmiş olduğunuz bütün cbr uzantılı dosyaları winrar ile açarak resimleri tek bir klasöre toplayıp tekrar sıkıştırarak cbr dosyası yapabilirsiniz. Bunun için de başkalarının yapmasını beklemenin anlamı yok. Zaten uğraşıp didinip bir şeyler yapmaya çalışıyorlar, her şeyi de onların üzerine yıkmak gerekmez...
Saygılar bizden.
Tabiiki her şeyi herkesten beklemek abestir ve ayıptır kendiside insanın bir şeyler yapıp ortaya dökmesi lazımdır.Lakin olmayan bir şeyi istemek halindedir bu.Benim dediğim hazır sıralanmış jpeg dosyaları sıraya konulmuşken sıkıştırıp dosya uzantısını cbr yapmak göz açıp kapayıncaya kadar halledilir. Yalnız sizin dediğiniz önceki cbr dosyaları tek tek açı sayı sırasına koyulup o şekilde sıkıştırılıp tek dosya haline getirilir.Oradakileri vinrarla çıkarılıp dosyalayıp cbr haline getirirsek bunlar macera sıra numarası atlar yani alfabetik ve sıra numarasınıa göre.Onların yapacağı 2 dakika sürer biz yapmaya kalksak 1-2 saat süre farkı anladıysanız mutlu olurum .Saygılar.

Aartun

Kıdemli Üye
28 Kas 2015
139
326
Güzel paylaşımlarınızı yine fevkalade taçlandırmışsınız... Bu düzenlemeyi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim.
Sadece uzantıyı cbr yaparak 453 sayfalık harika, düzenli bir kitabı arşivime kattım. Sıra bu haftasonu keyfini çıkarmaya geldi.
İyi ki varsınız...

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,457
Kendi Koltuğunda
Güzel paylaşımlarınızı yine fevkalade taçlandırmışsınız... Bu düzenlemeyi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim.
Sadece uzantıyı cbr yaparak 453 sayfalık harika, düzenli bir kitabı arşivime kattım. Sıra bu haftasonu keyfini çıkarmaya geldi.
İyi ki varsınız...
Uzantın sonunu cbr yapmakla cbr olmaz ve vinrar veya sıkıştırma prg.leriyle açamazsın içindeki jpeg dosyalarına erişemezsin.ancak converter prgleriye açman lazım pdf dosyasını.Burada sonunu cbr yapmakla sadedce cbr dosyası açan prg ile ilişkilendirip o dosyayı cbr prg ile okumaktır.Burada istenen jpeg dosyalarına rahatça ulaşabilmek

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,403
İzmir
Tüm renkli serinin derlitoplu bir linkte olması çok güzel olmuş. Bu naçizane paylaşımınız için çok teşekkür ediyorum dostum. En kısa zamanda okuyacağım, tekrar teşekkürler.

Aartun

Kıdemli Üye
28 Kas 2015
139
326

Uzantın sonunu cbr yapmakla cbr olmaz ve vinrar veya sıkıştırma prg.leriyle açamazsın içindeki jpeg dosyalarına erişemezsin.ancak converter prgleriye açman lazım pdf dosyasını.Burada sonunu cbr yapmakla sadedce cbr dosyası açan prg ile ilişkilendirip o dosyayı cbr prg ile okumaktır.Burada istenen jpeg dosyalarına rahatça ulaşabilmek

Sevgili Beymelikli18 senin yazına atıfi birşey yazmadım. Tarafından yanlış anlaşıldıysam kusura bakma lütfen... Ana amacım paylaşılan değerlere takdir ve şükran dileklerimi bildirmek... Ama bildiğim ve başarılı olan birşeyi satır arasında bildirdim. Şu an cbr olarak okuyorum