Tommiks Ceylan Yayınları 14. Seri Sayı 333

12 Şub 2010
15,006
543,642

file

file

file

Saygılarımla

Moderatör tarafında düzenlendi:

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
İlk kez bir kadın resmi gördüm Tommiks kapaklarında.Maşaallah Dişi Bond...
Sevgili kardeşim benim kuşağımdaki birçok kişi için özel bir yeri var Teksas ve Tommiks'in.Sana çok teşekkürler ederim emeğin için,paylaştığın için. Sevgi ve saygılar sunuyorum,akşamın hayırlı olsun.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Sayı 333...
Söylerken bir tuhaf...
Fotoğraf çektirirken bazılarının tekerleme haline getirdikleri bir rakam sanki...
Paylaşıma gelince harika;
bu seri bayağı fazla ama, damlamaya devam ediyor.
Böyle böyle ne seriler tamamlandı ve tamamlanacak.
Teşekkürler Sayın "Profesör";
ellerinize, gözlerinize sağlık...
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,336
hiçbiryerde :)
Ben de kapağı ilginç buldum,
hiç Tommiks kapağı gibi durmuyor.
Kapağı açmak lazım önce :)
o zaman Tommiks'in büyülü dünyasına
giriyoruz ve keyfini çıkarıyoruz...
Teşekkkür ederim ağabey...

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,697
47,811
Bu çizgiler her zamanki Tommiks çizgilerinden farklı, teşekkürler Profesör..

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,085
Kastamonu
Hocam çok teşekkür ederim, elinize, gözünüze sağlık.

Bu arada; bu gördüğüm en başarılı Tommiks kapağı. Zamanında bütün dergilerin kapağını bu şekilde hazırlasalar, Türkiye'de çizgi roman okumayan kalmazdı. Umarım, bütün yayıncılar ve (Aslan Şükür başta olmak üzere) tüm kapak çizerleri bu resmi görüp gerekli dersleri çıkarırlar.

kral27700

Kıdemli Üye
20 Nis 2012
131
195
GAZİANTEP
Haluk bey ellerinize sağlık. Bu kadar eski bir sayıyı nereden buldunuz bilmiyorum ama ÇD kazandırdığınız için teşekkürler. Sabah namazından sonra indirip okudum uzun ve bir o kadarda keyifli bir maceraydı. Ben sıkı bir Tommiks okuyucusu olarak bu serüveni ilk kez okudum, bir çok maceralar tekrar yayınlandığı halde bunun tekrarı hiç basılmamış her halde. Sizden yeni paylaşımlar ve maceraları görmek umuduyla esen kalın...

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,864
Ceylan Yayınlarının bu serisindeki kapaklar, Vestern filmlerinin afişlerini anımsatır tarzda çizilmiş.
Tommiks ve Teksas özzellikle bizim gibi ileri yaşlardaki çizgiroman tutkunlarının ilk göz ağrısı.
Çoğu okuduğumuz maceralar olsa bile yine de tekrar okumak istiyor insan.

Bizlere bu zevki verdiğin için teşekkür ederim Sayın Profesöe.

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
926
835
Çok teşekkür ederim sevgili Profesör.İnanılmaz derece mutlu ettiniz beni.80'li yılların başında,şimdi hatırlayamadığım bir yerden bu kitap elime geçti.Fakat kitap yarım yamalaktı 55. sayfadan başlıyordu.Maceranın tamamını okumak umuduyla o gün bu gündür hep bu kitabı arıyordum.Sitemizdeki Tommiks sayfasına her girdiğimde ilk işim bu sayıya bakmaktı.Hepimizin vardır öyle yarım kalıp,devamını merak ettiği sayılar.Bu yüzden bu paylaşımınız benim için çok özel sevgili Profesör.Engin gönlünüze,yüreğinize,ellerinize sağlık.Esen kalın.

Son düzenleme: