TOLGA Tam Macera Derlemeleri Listesi

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,552
Midgard
Taramalar o kadar güzelki şu sıralar Tolga'ya başlamak var aklımda. Ancak hangi macerayla başlamalıyım hangisini okumazsam hiçbirşey anlamam bilmiyorum. Bana bu konuda yardımcı olabilcek biri var mı?

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Taramalar o kadar güzelki şu sıralar Tolga'ya başlamak var aklımda. Ancak hangi macerayla başlamalıyım hangisini okumazsam hiçbirşey anlamam bilmiyorum. Bana bu konuda yardımcı olabilcek biri var mı?

Değerli apdullah arkadaşım tolganın ilk 11 macerası kesinlikle doğru bir listedir 11 macerasının devamı olan sıralamada ilerliyen zaman içinde yine bu sayfada paylaşmaya çalışacağım.

TOLGA MACERALARI

01-Fırtına Adam
02-Asya Şeytanı
03-Abaka’nın Öcü
04-Siyah Yele
05-Urungunun Oğlu
06-Kerayit Güzeli
07-Bizanstaki Yabancı
08-Dişi Panter
09-Tung-Hay’ın Öcü
10-Racanın Kızı
11-Yakut Göz

TOLGA'nın ''Büyük Yemin'' adlı 165 sayfa macerasının 76-82 sayfalarını araştırıyorum tamamlayınca yine bu sayfada RENKLİ olarak paylaşacağım
Sevgiyle kal :)

Son düzenleme:

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,066
Vefalı kardeş Büyük Yemin macerasını taradıysan söylediğin sayı bende var gönderebilirim.

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895
Vefalı kardeş Büyük Yemin macerasını taradıysan söylediğin sayı bende var gönderebilirim.
Sevgili erdal ilgi ve alakan için teşekkürler ediyorum günün en güzel haberini verdiniz.Yukarıdaki sayıların arası olan 76-77-78-79-80-81-82 sayfaları tarayıp özelden yollarsanız tolganın BÜYÜK YEMİN adlı macerasını hemen paylaşabiliriz.
TEŞEKKÜRLER EDİYORUM.

Son düzenleme:

corner33

Kıdemli Üye
12 Haz 2010
222
51
bu kadar güzel seriyi paylaştığınız,emek ve çalışmalarınız için içten teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Tolga maceraları içerisinde "Deniz Kızı" ile "Brahma'nın Gözleri" de vardı.
Bir de Sevgili Savok'un listelediği macera isimleriyle, sevgili Vefalı'nın listesindeki macera isimleri birbirini tutmuyor.
Aynı maceralar farklı isimlerle mi yayınlandı acaba? Eğer öyleyse bunların hangi maceralar olduğunu anlayabilmemiz için ilk listede karşılarına yazabilir misiniz?
Selamlar

Son düzenleme:

erdallll

Onursal Üye
24 Eyl 2009
1,450
7,066
Ramazan Bey saygılar.Tolga maceraları farklı isimlerle yayınlandı.
Deniz Kızı-Korsan Kanı
Brahmanın Gözleri-Racanın Kızı
aynı maceralardır.saygılar.

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Teşekkür ederim erdallll. Diğer farklı macera isimleri de sanırım sıralamadaki rakamlara tekabül ediyor olmalı. Yine de konunun uzmanları aydınlatırsa sevinirim.

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Hadi bakalım el Kolibri geldi, pir geldi.:)
Dört gözle bekliyorum sevgili dostum. Selamlar

avsarbeyi

Yeni Üye
22 Tem 2010
3
1
merhabalar benim bu ilk mesajim olacak ama yinede forumda bulunan bütün arkadaslara selamlar
benim sorum su tolga firtina adami indirdim birtürlü acamadim.bana bir bilgi verirseniz sevinirim veya bu romani baka fir formatta verebilirmisiniz.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
merhabalar benim bu ilk mesajim olacak ama yinede forumda bulunan bütün arkadaslara selamlar
benim sorum su tolga firtina adami indirdim birtürlü acamadim.bana bir bilgi verirseniz sevinirim veya bu romani baka fir formatta verebilirmisiniz.

İndirdiğiniz dosyanın sonuna ( .cbr ) ya da (.rar) ekleyiniz.
Ona göre açabilirsiniz.
iyi okumalar.

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,486
Siyah Yele
Urungunun Oğlu - Cehendem Yolu
Racanın Kızı - Brahna'nın Gözleri
Yakut Göz
Kubilay’ın Oğlu - Öldüren Takip
Dehşet Beldesi
Kara Şövalye
Kuğular Sarayı
Can Bedeli
Büyük Yemin
Kızgın Güneş
Sarı Beniz
Alamut Kalesi

tam macera yapılmamıştır arkadaşlar, bilginize.