Tırpan Sayı 01

gorgon

Onursal Üye
1 Ağu 2019
870
15,758
İstanbul
49332784981_64689f8948_k.jpg

Son düzenleme:

ostrakismos

Süper Üye
13 Ocak 2019
160
423
izmir
Bu dergiyi ilk defa görüyorum, paylaşım için teşekkürler ama maalesef indiremiyorum. Link bozuk sanırım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

gorgon

Onursal Üye
1 Ağu 2019
870
15,758
İstanbul
bu dergiyi ilk defa görüyorum, paylaşım için teşekkürler ama malesef indiremiyorum. Link bozuk sanırım

Linkte herhangi bir sorun görünmüyor. İndirememe sebebiniz Mediafire'la ilgili genel sorundan kaynaklanıyor olabilir. Öncelikle, mevcut tarayıcınızdan bir başka tarayıcıyı kullanarak indirmeyi deneyebilirsiniz. Yine de sorun çözülmezse, kısa bir süre önce bu sorunla ilgili açılmış ve aşağıda linkini verdiğim konu kapsamında yazılmış mesajlardan yararlanabilirsiniz. Umarım sorun çözülür. Şimdiden keyifli okumalar.

Teknik Destek Bölümü Açılması Hakkında

siyahmurat

Aktif Üye
22 Eyl 2011
294
752
Rahmetli Necdet Kuru'nun Ankaradan yayınladığı, sadece abonelere gönderilen nadir bulunan dergi. İleriki sayılarında ben de çizmiştim."Gazoz Ağacı" adlı bir sayfam vardı.Derginin tamamı ciltli olarak bende mevcut.Dergi 24 sayı çıkmıştı.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Muhafazakar çizgideki bir "mizah" dergisi. Diyar'da daha önce sadece bir sayısı paylaşılmıştı.

Yalnız, dergide "kadının adı yok". :) Ee, normal...

Teşekkürler, üstadım.

Son düzenleme:

gorgon

Onursal Üye
1 Ağu 2019
870
15,758
İstanbul
Rahmetli Necdet Kuru'nun Ankaradan yayınladığı, sadece abonelere gönderilen nadir bulunan dergi. İleriki sayılarında ben de çizmiştim."Gazoz Ağacı" adlı bir sayfam vardı.Derginin tamamı ciltli olarak bende mevcut.Dergi 24 sayı çıkmıştı.

Kıymetli üstadım, diğer sayıları hemen inceleyip, "Gazoz Ağacı" isimli sayfanıza baktım. Muhteşem çizimler, ellerinize sağlık. Tırpan dergisinin tüm sayıları fasikül olarak elimde var. Dergi, 24 sayı yayınlanmış gibi görünüyor ama 5. sayıdan itibaren her bir dergi ikişer sayı olarak yayınlanmış. Bu sebeple, toplamda 14 dergi var.

ostrakismos

Süper Üye
13 Ocak 2019
160
423
izmir
Linkte herhangi bir sorun görünmüyor. İndirememe sebebiniz Mediafire'la ilgili genel sorundan kaynaklanıyor olabilir. Öncelikle, mevcut tarayıcınızdan bir başka tarayıcıyı kullanarak indirmeyi deneyebilirsiniz. Yine de sorun çözülmezse, kısa bir süre önce bu sorunla ilgili açılmış ve aşağıda linkini verdiğim konu kapsamında yazılmış mesajlardan yararlanabilirsiniz. Umarım sorun çözülür. Şimdiden keyifli okumalar.

Teknik Destek Bölümü Açılması Hakkında

Çok teşekkür ederim. İlginç bir şekilde başka mediafire linklerini sorunsuz indirebiliyorum fakat bu link sürekli boş çıkıyor, sorunu ben de anlayamadım.

Moderatör tarafında düzenlendi: