Ghost Rider - Çekiç Yolu Serisi 01. Kötü Bir Gün (ÇvB)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
GhostRider1of6-00fc.jpg

Arkadaşlar bayram öncesinde işler o kadar sıkıştı ki, uzun zamandır aranızda yoktum. Kafamı kaşımaya bile adam tutacak hale geldim :D
Neyse biraz nefes alır gibi olduk ama şimdi de Kurban Bayramı geldi.
E, biz de araya bir bayramlık sıkıştıralım dedik.

Bir süre önce yazmıştım. Marvel'in bilinen ama kendi başına Türkçe kitabı olmayan bir karakterini yapacağız diye. İşte karşınızda Punisher'dan bile asabi, alev kafalı Ghost Rider...
ghostrider7.gif

Sevgili Blackbishop çevirdi. 6 sayılık serinin 1. sayısı. Devamı gelecek.

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Yine bize ait bir çalışma ve inanın çok beğendim, sayfanın bittiğini farkedemedim,
teşekkürler bu güzel birliktelik için
Saygılarımla ve iyi bayramlar dileklerimle..

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,861
Bu kadar yoğunluğun arasında bile paylaşımı düşünen dostlara gönül dolusu teşekkürler.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Bayrama yakışır harika bir paylaşım...
Hem de o kadar iş güç arasında...
Emekleriniz için yürekten teşekkürler değerli dostum.
Sağ olun, var olun.
Saygılarla...

bayrakzaf.gif

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Nedense Johny Blaze bana yakın gördüğüm karakterdir?
Motor kullanır serttir fevridir ve melankolikde olabilir.
Müthiş çalışma, güzel kitap , muhteşem ortaklıklar...

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,635
TAM 35
Filmini izlemeden önce haberim olmayan bir kahramandı Ghost Rider.Hikaye ilginçti ama Nicholas'ı baş rolde pek tutmamıştım.Şimdi sayenizde çr'ını okuma şansı olacak çok teşekkürler.

zinzi

Süper Üye
19 Nis 2011
770
415
Yeditepe İstanbul
Çizimler kendine has biraz karikatürüze edilmiş. Tadında bırakılmış fazlası pek hoş durmazdı. Heleki Ghost Rider gibi bir karekterde kelebek konmuş gibi dururdu =)

Ben beğendim valla. Ellerinize sağlık ve teşekkürler .

Subzero

Süper Üye
26 Tem 2010
1,262
15,891
Yine kollektif bir çalışma ve özveri. Teşekkürler dostlar...

grifit

Aktif Üye
21 Ağu 2011
271
331
Türkiye'de bir ilk.
çok teşekkürler üstad BlackBishop ve üstad The_DarknesS.
Bu çr kahramanını sadece Türkçe'ye kazandırmadınız aynı zamanda Türkiye'ye de kazandırdınız.
çünkü hiçbir yayınevi'nin yayınlamadığı gibi, hiçbir çr grubuda türkçe'ye çevirip yayınlamamıştı. (şuan bozuldu tabi. çizgidiyarı yayınladı)

Bu arada Ghost Rider'ın ikinci filmi Kapadokya ve Pamukkale'de çekilmiş. Filmin fragmanında Alevli kurukafa abimiz, motoruyla peribacalarının önünden duman çıkararak geçiyordu.

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Evet...iki üstad...harika bir çalışma...emeğinize sağlık. Filmini hiç beğenmemiştim. Nicolas Cage'in oyunculuğunu da fazla tutmam zaten. Belki de bundan dolayı keyif alamamışımdır. Şimdi aranızda "bu adamın süper filmleri var" diyenler mutlaka çıkacaktır. Ama şuna dikkat çekmek isterim. Genelde başarılı filmleri hep yanındaki oyunculardan dolayı başarı elde ediyor gibi geliyor bana. Örneğin "The Rock - Ed Harris, Sean Connery", "Face Of - John Travolta", "Con Air - John Cusack", "Season Of The Witch - Ron Pearlman"....liste böyle uzayıp gidiyor. Ama çizgi romanı çok farklı bir havadaymış. Umarım en kısa zamanda devamını da okuma fırsatımız olacaktır. Sevgiler...

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,444
8,363
İzmir
Film arşivimde Nicolas Cage ilk başta gelir, tüm filmleri mkv formatında yüksek çözünürlüklü olarak bulunur. Johnny Blaze de sevdiğim karakterlerdendir. Kitabını ilk kez okuyacağım. Çok teşekkürler, üstadım, emeğine sağlık.