Tex Maceraperest Çizgiler Bonelli Comics Altın Seri Sayı 006 - İkili Oyun

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
IMG_0001-15.jpg

Herkesin mutlaka vazgeçemediği birileri vardır.
Bana ne mutlu ki çıktığımız bu zor yolda beni yanlız bırakmayarak, cesaretlendiren dostlarım var.
Benim de vazgeçemediklerim sizsiniz.
"Ne zaman pesedecek ?" diye düşünenlere inat, "Acaba bu emeği bize satar mı ?" diye düşünenlere inat, "Acaba bugün de açık mı forumları ?" diye göbeklerini kaşıyanlara inat, "Bütün sahaflar dostumuz, elinizde başka ne olabilir ki ?" diye düşünenlere inat,
BURADAYIZ.
Bütün yüreğimiz, bütün samimiyetimizle.
Bu yürek ve bu samimiyete sahip olan tüm dostlarıma armağanım olsun.
Slogansız olmaz.
ÇİZGİROMAN HEPİMİZİN.
ÇİZGİROMAN HEPİMİZİZ.

Keyifli okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Esin Mert

Kıdemli Üye
24 Tem 2009
213
44
Tex paylaşımının yanısıra yazdıkların çok hoş kaptan. İnan bu düşüncelerin her şeyin üzerinde. Çok çok çok teşekkürler...

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,827
Ne güzel ifadeler kullanmışsın gerçekten çok etkilendim Allah razı olsun senden hem kitap hem de bu güzel sözlerin için.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
O kadar duygulandım ki ekleyecek söz bulamadım, ama sevgili kaptanın düşüncelerine harfi harfine katıldığımı belirtmeden geçemedim. Hayatımda aldığım en önemli hediye buydu, bu forumdu sağol Bakunin, iyi ki varsın.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,757
Sahafları bilememde benim 300' e yakın 1985 öncesi çizgi romanım sizlere hediyem olacak dostlarım. Rüzgar çıkmış kaptan dümende geminin hız kazanması için yük boşaltmayıp yükleme yapmanın zamanı. BURDAYIM.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
İfade ettiklerinizin hepsinin altına seve seve ben de imzamı atıyorum değerli üstat. Emekleriniz için minnetterız, eksik olmayın.
Not: Altın seri 5 olabilir mi,teşekkürler...

Son düzenleme:

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,394
Bana ne mutlu ki çıktığımız bu zor yolda beni yanlız bırakmayarak, cesaretlendiren dostlarım var.
"Ne zaman pesedecek ?" diye düşünenlere inat, "Acaba bu emeği bize satar mı ?" diye düşünenlere inat, "Acaba bugün de açık mı forumları ?" diye göbeklerini kaşıyanlara inat, "Bütün sahaflar dostumuz, elinizde başka ne olabilir ki ?" diye düşünenlere inat,
BURADAYIZ.
Slogansız olmaz.
ÇİZGİROMAN HEPİMİZİN.
ÇİZGİROMAN HEPİMİZİZ.

Bu forum ancak bu güzel sözlerle ifade edilebilirdi.. Diline, bunlari sana yazdıran ruhuna saglik dostum..

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
"Bir öykümüz olsa, duyan öyküsü sansa...
Öykümüz böylece dallanıp budaklansa...
Bir sevi'den, bir övü'den, o bizim öykümüzden
Giderek buluşan eller evreni sarsa... "

Zor zamanlarda dost yüzlere gereksinim duyar insan...
bir tanıdık selamı...
Geçerken uzaktan verilen bir baş selamı,
yüzde tebessüm.
Riyakarlığa, sahte yüzlere ve kötülüğe inat.
Daha ne ister insan yaşamdan...
Benden sana armağan iki özdemir...,
ben seviyorum umarım sen de beğenirsin...

"Küstahlığımı nezaketim götürdü
Sadece kendime bakakaldım.
Kararsızlık bir an sürdü.
Gizlenen insanların ortasında ben kaldım,
Çırılçıplak.

Selamımı tanıdıklar götürdü.
Saygı bekleyince alçaldım.
Kararsızlık bir an sürdü.
Kendini beğenmişlerin ortasında ben kaldım,
Çırılçıplak."

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,636
TAM 35
Ben bu adamı seviyorum ya.Yiğit mert tam bir Anadolu çocuğu işte var mı ötesi dostum arkadaşım kardeşim olduğu için seviyorum isterse sıfır kitap paylaşsın umurumda değil forumda olsun onun o kırmızı bakunin yazan ismini göreyim yeter.Hala bizi benimseyemeyenler sindiremeyenler bak bak yalakalar nasıl döktürüyor desinler sabahlara kadar yalakalıksa yalakalık seviyorum var mı ötesi.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,357
53,636
TAM 35
Sahafları bilememde benim 300' e yakın 1985 öncesi çizgi romanım sizlere hediyem olacak dostlarım. Rüzgar çıkmış kaptan dümende geminin hız kazanması için yük boşaltmayıp yükleme yapmanın zamanı. BURDAYIM.

Ben bu çocuğu da seviyorum yaa! Ama sadece onu mı bozanı rawenxi ertuğrulu neptunu savoku mazur görün beni bu akşam ismini sayamadığım tüm dostlarım çok çok duygulandım. Bu forum bir zamanlar çizgi romanı sadece indiren bir teşekkürü bile çok gören Mehmet Ali'yi o gün bir şey taramayınca rahat uyuyamayan bir adam yaptı.Bu akşam mesajlarda biraz saçmalayabilirim kusuruma bakmayın.Ama bu benim hissettiklerim size karşı

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,383
Deliler Köyü
BURADAYIZ.
Slogansız olmaz.
ÇİZGİROMAN HEPİMİZİN.
ÇİZGİROMAN HEPİMİZİZ.

Keyifli okumalar.

Bende bu yüzden buradayım, karşılıksız, riyasız paylaşımların tek adresi diye. Kısa zaman olsada tanışıklığımız, yüz yüze değil ama gönülden diye, bilsinki tüm dostlarım bir ben kalsamda burdayım...
Elbette ayrık otları çıkacak, burnundan kıl aldırmayan, sömürmeyi marifet bilip sırf eleştirmek adına saçma sapan şeyler yazanlarda olacak, önemli olan kaçmak değil kalıp mücadele etmekse düstür inadına burdayım...
Bu duygu yoğunluğu içinde 2 dörtlük yazmadan edemedim, Atsız'ın Yolların Sonu şiirinden 2 dörtlük. Artık gidecek bir yerim yok, benim için burası yolun sonu biliyorum, yani son durak Çizgi Diyarı...

Hepinizi gönülden seviyorum dostlarım, hepinize ithafen yazıyorum...

Bu gün yollanıyorken bir gurbete yeniden
Belki bir kişi bile gelmeyecektir bize.
Bir kemiğin ardında saatlerce yol giden
İtler bile gülecek kimsesizliğimize

Yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz;
Çünkü bu yol kutludur, gider Tanrı Dağına.
Halbuki yoldaşını bırakıp dönenlerin
Değişilir topuda bir sokak kaltağına.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sen ne yaptın be kardeş
üzülüyorum
alıntıladığım-arakladığım-şiirlerle
senin de aklını çeldim, yoldan çıkardım.
...
itleri güldürür müyüz hiç kimsesizliğimize, paylaşarak çoğalıyoruz burada,
Her ne kadar yufka yürekli olsak ta bırakmayız hiç bir yoldaşı kutlu yolda.
...
Sen ne iyi bir adamsın.
...
Bu arada çizgi roman yerine bol bol gözyaşı paylaşmaya mı başladık ne, olsun hiç yoktan iyidir.
...
Bu arada Teks'ten hiç bahseden yok. Bakunin sana da teşekkürler. Hoşça kal.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,868
Dostum bir paylaşım yapmışsın,bir içindekileri dökmüşsün herkesi gönülden doldurmuşsun,tabiki burdayız ve hep burada olacağız.
Çizgi roman hepimizin
Çizgi roman hepimiziz
Bu duygusallık,dostluk,arkadaşlık hiç bir yerde bulunmaz,iyiki varsınız,iyiki çizgi diyarımız var.
Teks için teşekkürler üstat

saint-A

Yeni Üye
16 Ağu 2010
32
6
Dostum;
Sana ne diyebilirimki ? Şükranımı hangi sözlerle anlatabilirimki ? Emeğinin, zamanının değerini ne ile ödeyebilirimki ? Sadece sağol, varol diyebilirim.

aytekincelen

Süper Üye
15 May 2010
726
192

ÇİZGİROMAN HEPİMİZİN.
ÇİZGİROMAN HEPİMİZİZ.

bu sözlerin üzerine söylenebilecek tek şey teşekkürler ,çok ama çok teşekkürler elinize yüreğinize sağlık

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
bakunin kardeş tex'in ikonu senle özdeşleşmiş.teşekkürler.

herkes iyiniyetiyle gercekten burada.güzel paylaşımlarınız icin teşekkürler .sağlıcakla kalın

kersel

Yeni Üye
24 Eki 2009
90
39
kardeş paylaşım için çok teşekkürler ....
yalnız dosyada bi sıkıntı var her açışta şifre soruyor
bunun bi çaresi var mı?

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
sevgili bakunin; sayende balonluyorum.sırada bu kitap var.saygılar, sevgiler.

asdogan

Yeni Üye
19 Haz 2010
53
9

BURADAYIZ.
Slogansız olmaz.
ÇİZGİROMAN HEPİMİZİN.
ÇİZGİROMAN HEPİMİZİZ.

................