Tempo 1988 Sayı 22 (1-7 Mayıs 1988)

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,321

Tempo - 1988 Sayı - 22
1-7 Mayıs 1988, Yıl 1
Türkçe
84 sayfa, 72 MB, CBR

İyi okumalar dilerim.

2wbzsfw.jpg

(MediaFire)

dedo11

Onursal Üye
8 Nis 2013
1,866
5,081

Sayın scanfan (eski ve de süregelen dost) ;

20 Aralıkta Ocak ayına ait dergilerimi ( edebiyat ve siyaset) almak için Davutpaşa'dan İstiklal Caddesine deki ( Mephisto'ya ) yürüdüm ve yürüyerek döndüm. Yürüyorum çünkü 1) Özel aracım yok. 2) Toplu taşıma araçlarını bulaşı nedeniyle kullanmıyorum. Gidiş , dönüş vb yaklaşık 6,5 saat sürüyor. Bir hayli yorucu oluyor ama çare yok hava koşulları elverdiğince böyle yapmaya devam edeceğim. Neyse konumuz bu değil.

Konumuz : Dönerken alalacele de olsa Aslıhan Pasajına uğruyorum. Bu sefer de öyle oldu bende eksik olan bir adet Bilim ve Gelecek dergisini buldum. Milliyet Sanat Dergisi ayırmıştım ( geçen geldiğimde , bende olup olmadığını kontrol için kapaklarını fotoğraflayıp bırakmıştım. ) Onları bulamadım. Baktım Bir hayli Nokta dergisi vardı. Bir tanesini almak istedim ( Kapağında : ( tam anımsamıyorum ) "Sizin Tanrınız Kadınları Sevmiyor mu?" diye yazıyordu. Onu almak istedim ama çok para istediler , bende olup olmadığından da emin olmadığım için almaktan vazgeçtim. Şimdi de almadığıma üzülüyorum...

En sevdiğim ve üye olduğum iki siteden biri olan çizgidiyarı'na bakarken baktım senin ( Nokta kadar olmasa da ) eski sevdiğim dergilerden TEMPO dergisinin bu sayısını sunmuşsun. Hem de linkine (MediaFire) yazmışsın. (Bende ne olduysa Mega indiremiyorum ) yani çifte kavrulmuş lokum gibi...

Emeğine ve paylaşım isteğine teşekkür ederim....

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,926
İstanbul
Sevgili Scanfan,
bu kıymetli dergileri bizlere en yüksek kalitede tarayarak ve de düzenleyerek sunduğunuz için bir okur olarak size çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız!