Tele Şamdan (13 Ekim 2001) Sayı 5

SehnazTango

Yeni Üye
14 Tem 2018
5
8
Çok teşekkürler. Şamdan, Tele Şamdan ve Oscar TV için. 96-2003 arası magazin ve TV dergilerini seviyorum. Akşam TV Gala, Dolce, Star, Life vs.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ikimart94

Yeni Üye
11 Tem 2018
38
93
Çok teşekkürler. Şamdan, Tele Şamdan ve Oscar TV için. 96-2003 arası magazin ve TV dergilerini seviyorum. Akşam TV Gala, Dolce, Star, Life vs.

Benim sevdiklerim Milliyet Oscar, Hürriyet Teleskop-TV Magazin ve Sabah TV Guide-Tele Şamdan. Magazin dergileriyle aram pek iyi değil.

Moderatör tarafında düzenlendi:

python80

Kıdemli Üye
1 May 2016
153
1,165
Teşekkürler...

Pazar gelmiş gene...

Ellerinize sağlık, yazicizahmet abi; alternatif tarama için çok teşekkürler... :)

Sabah Tele Şamdan Sayı 5 (13 Ekim 2001)

Bu tarama, (muhtemelen) yanlışlıkla Sabah Magazin alt başlığına taşınmış olduğundan Tele Şamdan alt başlığında gözükmüyor.

Çizgi Roman Diyarı > Çizgi Roman & Kitap Diyarı > Dergiler (Diğer) > Sabah Magazin > Sabah Tele Şamdan Sayı 5 (13 Ekim 2001)

Son düzenleme:

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,597
Pazar gelmiş gene...

Ellerinize sağlık, yazicizahmet abi; alternatif tarama için çok teşekkürler... :)

Sabah Tele Şamdan Sayı 5 (13 Ekim 2001)

Bu tarama, (muhtemelen) yanlışlıkla Sabah Magazin alt başlığına taşınmış olduğundan Tele Şamdan alt başlığında gözükmüyor.

Çizgi Roman Diyarı > Çizgi Roman & Kitap Diyarı > Dergiler (Diğer) > Sabah Magazin > Sabah Tele Şamdan Sayı 5 (13 Ekim 2001)
Tebrikler sevgili 'python80' kardeşim. Zere ben de tararken kuşkulanmıştım. Ama yeni düzenlenmiş bir paylaşım olmuş oldu. Sayende paylaşımlarımda daha dikkatli olacağım. Bu vesileyle OCR desteklerin için de teşekkürler.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Sevgili python80'in uyarısı üzerine alternatif tarama, ilk yapılan tarama ile aynı başlık altında birleştirilmiştir. Uyarısı için Sevgili python80'e ve de her iki tarama için Sevgili Ahmet Yazıcı Üstadımıza teşekkür ederim.