Çelik Blek Teksas Tay Yayınları Büyük Albüm Sayı 12

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,696
TAM 35
001vertyuy.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,872
Sevgili Mehmet Ali bu "Kocaman" kitap için teşekkürler.
Eline, gözüne, emeğine sağlık üstadım.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,144
Taranması zor olan bir kitap.
Eline sağlık hocam.
Emek ve sabırların için teşekkür ederim.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
Çok teşekkür ederim bu büyük emek isteyen kitap için,ellerine yüreğine sağlık aziz kardeşim,çok teşekkürler...

umut22

Aktif Üye
8 Tem 2010
397
982
Akşam akşam da bu yapılmaz ki, :)
hadi şimdi bu sarışın devi, profesörü, rodiyi okumadan sıkıysa yat. Aklım vallahi burada kalır. Anlaşılan sabahlayacağız bu gece, neyse yarın öğleye kadar yatarız..

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,088
Kastamonu
Bu harika kitap için çok teşekkür ederim Mehmet Ali Hocam; elinize, gözünüze sağlık.

Yalnız, yüklemeyi yaptığınız paylaşım sitesi ile ilgili yaşadığım küçük bir sorunu anlatmak istiyorum:

Önce Debian Linux üzerindeki Firefox'u beğenmedi; sürüm yükseltmemi istedi. Kullandığım sürümden memnun olduğum, değiştirmek istemediğim için Windows tarafına geçtim. Oradaki Firefox'ta da aynı şeyi isteyince, orada yükseltme yapmayı kabul ettim. Yönlendirdiği adresten Firefox 21.0 sürümü indi, kurdum. Yüklediğiniz dosyaya tıkladım, indirmeye başladım. Yaklaşık % 5 civarında pencerede bir uyarı çıktı ve indirme sitesinin özel araç çubuğuna izin vermemi istedi. Bu arada antivirüs programı da bir zararlı yüklenmeye çalışıldığını belirten bir uyarı verdi. İzin vermeyip kapattım. Paylaşımınızı Chrome üzerinde indirdim, benzeri bir sorun oluşmadı.

Bilgisayarımda 3 ayrı işletim sistemi var; ikisi Linux. Yukarıdaki gibi özel durumlar dışında İnternet'le ilgili bütün işlerimi Linux tarafında yaparım. Yani virüs veya diğer zararlılar bana zarar veremez. Ancak bu konuda herkes aynı avantaja sahip olmayabilir.

Onca emek vererek bizler için koskoca bir kitabı tarayıp düzenledikten sonra bu satırlarla karşılaşmak lütfen canınızı sıkmasın. Yanlış anlayıp üzülmenizden endişe ediyorum ama böyle bir sorun yaşayıp da bildirmezsem kendimi suçlu hissederdim.

Saygılarımla.