Teksas Ceylan Yayınları Oval Kapak 14. Seri(1974)Cilt 299

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
bmt6n504kwzpkvywc.jpg

Teksas Ceylan Yayınları Oval Kapak 14. Seri(1974)Cilt 299

Bu sayı arada kalmış,ekledim.Herkese keyifli okumalar.

Link en hızlısından:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Alcester

Yeni Üye
18 Eyl 2010
20
5
İlk indiren ben oldum. Teşekkürler kardeşim.Ceylan yayınları Teksas,Tom Miks,Zagor gibi çizgi-romanları Türkiye'ye ilk getiren yayıneviydi yanlış hatırlamıyorsam(yanılıyorda olabilirim). Gerçekten güzel paylaşım olmuş. Çok teşekkürler.

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,946
Buram buram tarih kokan bir Neptunn klasiği daha çok teşekkürler...:)

Dostum sen nerelerdesin ? gözüm sürekli seni arıyor ama tabi sende haklısın.;) İnsan İzmir gibi bir yerde yaşayınca kordon,deniz ,sahil, kumsal... hatta balık tutmak için denize bile açılıyorsundur.

Seneye İnşallah benim bacanağı bir ziyaret edeceğim.Bu arada senide görmeden dönmemeye kararlıyım.

Kendine iyi bak sağlıcakla kal.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,679
TAM 35
Dostum sen nerelerdesin ? gözüm sürekli seni arıyor ama tabi sende haklısın.;) İnsan İzmir gibi bir yerde yaşayınca kordon,deniz ,sahil, kumsal... hatta balık tutmak için denize bile açılıyorsundur.

Seneye İnşallah benim bacanağı bir ziyaret edeceğim.Bu arada senide görmeden dönmemeye kararlıyım.

Kendine iyi bak sağlıcakla kal.
Beklerim dostum başımın üstünde yerin var.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,174
"neptunn" ile "Mehmet Ali" kardeşlerim arasındaki sohbete bir bakar mısınız?
Var mı artık insanlar arasında bu samimiyet, bu nezaket, bu dostluk...
Sebebi ne acaba? Ben biliyorum; bilmeyenler de şöyle bir düşünsünler bakalım...
Gıpta etmeyen varsa beri gelsin.
Kardeşlerim, dostlarım,ben de her sene yaz tatilinde İzmir'deyim ve sizleri şahsen tanıma bahtiyarlığına erişmek isterim.
Daha erken; nasılsa Allah (CC) ömür verirse bu konuya tekrar döneriz.
Paylaşımınız için de gönülden teşekkürler değerli, kardeşim; sağ olun, var olun...

hanefi

Süper Üye
13 Şub 2010
3,143
822
İnsanlar kardeşlerini kendileri seçemezler ama dostlarını kendileri seçerler. Bu nedenle kardeşlik ve dostluk arasındaki ilk fark budur diyebiliriz.