Teksas Ceylan Yayınları Oval Kapak 14. Seri Cilt 218

abboritta

Süper Üye
12 Ara 2020
630
3,284
İlginç bir tesadüftür ki geçen günlerde '' Çizgi roman kapaklarında esinlenmeler, benzerlikler '' isimli kendi açtığım konuda bu Teksas kapağına dair kalitesiz esinlenme resmini paylaşmıştım. Sayenizde daha güzel bir resme kavuştuğum için teşekkür ederim.

Ve umarım bir gün, en beğendiğim kapaklardan, oval kapak 54 nolu sayıyı da(600 kuruşluk) sayenizde okuma fırsatı bulabiliriz.

NTqtUzGy_o.jpg

Son düzenleme:

yalcinartusta

Onursal Üye
28 Eki 2016
191
2,412
İlginç bir tesadüftür ki geçen günlerde '' Çizgi roman kapaklarında esinlenmeler, benzerlikler '' isimli kendi açtığım konuda bu Teksas kapağına dair kalitesiz esinlenme resmini paylaşmıştım. Sayenizde daha güzel bir resme kavuştuğum için teşekkür ederim.

Ve umarım bir gün, en beğendiğim kapaklardan, oval kapak 54 nolu sayıyı da(600 kuruşluk) sayenizde okuma fırsatı bulabiliriz.

NTqtUzGy_o.jpg
Ben teşekkür ederim, Ama bir konuda üzgünüm. Bahsettiğiniz oval kapak 54 nolu 600krş. luk kitap elimde mevcut değil. Ancak bende olanların tümünü Yüksek çözünürlükte paylaşmaya devam edeceğim. Belki eksik kalan sayıları bir başka çizgiroman kolleksiyoncusu paylaşır ( en azından kitap kapaklarını paylaşsa bu da yeterli )

abboritta

Süper Üye
12 Ara 2020
630
3,284
Bence yalcinartusta demek kaliteli paylaşımın vazgeçilmez isimlerindedir ve bu nedenle karşılıklı hayıflanmamıza karşılık umarım paylaşım yapılabilir.

Emekleriniz için teşekkür ederim.