Teks İnter Neşriyat Yeni Seri(100 Lira) Cilt 5

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,185
c4e24k60fh1nfwppm.jpg

Paylaşıma devam...
Kitap İnter Neşriyat'ın malum berbat baskılarından biri!
Süper Teks serisinden Sayı 372'nin büyük bir kısmı, Sayı 373 ve sayı 374'ün büyük bir kısmından oluşuyor ve 80 sayfa.
Baskının son derece kötü olması, birkaç sayfanın eksik olması ve de birkaç sayfanın sırasını takip etmemesi nedeniyle kısmen tarama, kısmen de forumda paylaşımı yapılmış olan sayılardan tek sayfa olarak biraz da özen göstererek düzenleme yaptım. Bu vesile ile "betonkol, büyükbeyaz ve caretta" kardeşlerime emeklerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum.
Amaç forumdaki ve arşiv oluşturan dostların arşivlerindeki yerinin doldurulması...
Saygılarımla...

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Hocam çizgi romanı sizin sayenizde tekrar ilk sıraya koyduğuma emin olabilirsiniz.Teşekkür ederim.

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Orjinalinden çok daha iyi olmuş yani... Bizler ne kadar şanslıyız, hamdolsun...

Çok değerli emeklerin için can-ı gönülden teşekkürler Sarkomer...

12 Şub 2010
15,006
543,758
Şu inceliğe, şu zerafete, paylaşım ruhuna bakıp da duygulanmayan taş yüreklidir

Çizgi roman sevgisi başka, çizgi romandan nemalanmak, çıkar sağlamak başka

Bir vesile ile bunu iyice anlamış oldum

Saygılarımı sunuyorum hocam

fenerbahce_100

Süper Üye
26 Mar 2009
1,838
992
Ellerinize sağlık,Yukarıdaki yorumlara diyecek bir şey yok,hepsinin altına imzamı atarım...Onların üzerine ekleyecek sadece selam,sevgi ve saygılarım var..Cümleler tekrarsa varsın olsun ..Sevgi sözcüklerini sık sık tekrarlamanın zararı yok...Yeter ki sevgi tekrarlansın,saygı tekrarlansın.Etrafımızı sarmaya çalışan nefret kırılır belki...

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Güzel macera zevkle okudum. Bir tek şey analayamadım; otele ilk girişlerinde "2 dakika içinde yıkanıp, dinlenip çıktılar"kısmını, hızlı silah kullandıklarını biliyordum ama wolverine gibi rejenerasyon yetenekleri olduğunu bilmiyordum orta yaşlı kahramanlarımızın.

Teşekkürler, üstad.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,656
Kasımpaşa
Zarif adamsınız,
sizin gibi dostlarım zenginliğim,
ne güzel insanlarsınız..
Sizin ile havadan sudan konuşmak
denizden kumdan bahsetmek bile
benim için oldukça kıymetli..
Hepinizle..
Saygıyla selamlıyorum tüm dostlarımı..

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,405
Süper iş kardeşim.. bir sürü meşakkatli olayı kotararak yeniden yarattıgın bu kitap için sonsuz teşekkürler..