süper tarzan fasikül 71

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Süper Tarzan Fasikül 71

Sevgili site arkadaşlarım, bu çenesi düşük arkadaşınız siz profesyonellere rağmen utanmadan bir tarama daha yaptı. Kusurlarım kesin ve kesin vardır, görmezden de gelmeyin eleştiri iyidir. Bu bayramlığı tüm siteye ve sevgili kankam 71'e ve sitenin benim için olmazsa olmazı Zamangezgini'ne adıyorum. Kalite ve özen konusunda bana örnek olduğun için çok teşekkürler Zamangezgini.

SPTRZZufgw_Cizgi_Diyari_71.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,012
denize sıfır
Küik,sküvik,rüik..Maymunların dilinden konuşunca maymuna dönermiyiz diye endişeliyim.:DÇamaşır suyunda beyazlatılan sayfalar göz alıcı olmuş.
Tebrikler,elinize sağlık.:)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,656
Kasımpaşa
Geveze, sürekli nezle, dergici, herkese muhakkak cevap yazar, duygulu, düşünceli bu kadar özelliğe ek inadına da güzel tarama yapar..Tamam sen bu işi kapmışsın. Ben beğendim..Eline sağlık..Klasik lafım ben bu Tarzanı çok severim..Saygılar.. Bu arada bu gece huysuzlar sahne almış, cevap yazmaktan düzenleme yapamıyorum.. Ah Galatasaray ah..

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Geveze, sürekli nezle, dergici, herkese muhakkak cevap yazar, duygulu, düşünceli bu kadar özelliğe ek inadına da güzel tarama yapar..Tamam sen bu işi kapmışsın. Ben beğendim..Eline sağlık..Klasik lafım ben bu Tarzanı çok severim..Saygılar.. Bu arada bu gece huysuzlar sahne almış, cevap yazmaktan düzenleme yapamıyorum.. Ah Galatasaray ah..

:9:9:9:9:9:9:9:9:9:9 :rolleyes::9:9

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,088
36,756
İstanbul
Vay, ne kadar güzel olmuş tarama. Uzun zamandır da Tarzan okumamıştım. Keyfim kaçtı Galatasaray yüzünden yine ama bu Tarzan toparlayacaktır durumu.

Sevgili pandora, sahiden bayağı iyi olmuş bu son taraman. (Öncekiler de iyiydi de bu daha iyi olmuş :) )

Ellerine sağlık.

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
Sevgili arkadaşım Pandora1972; bu güzel paylaşımını adadığın iki kişiden biri olmak beni çok sevindirdi.Sen ve kankan diyarımıza renk ve hareket getirdiniz.
Hakkımdaki güzel düşünceleriniz için ayrıca teşekkür ederim.Bayram sonrası
sen ve kankan Deadlouse 71'le Kadıköy'de bir sahaf turu atar sohbet ederiz isterseniz.Bende sizleri tanıma mutluluğuna erişmiş olurum böylelikle.Bu saatlerde Çizgi Diyarı Gücü için renkli Mister No paylaşımının sunumunu hazırlıyorum.Şimdiden iyi Bayramlar ve tatiller dilerim...

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Sevgili arkadaşım Pandora1972; bu güzel paylaşımını adadığın iki kişiden biri olmak beni çok sevindirdi.Sen ve kankan diyarımıza renk ve hareket getirdiniz.
Hakkımdaki güzel düşünceleriniz için ayrıca teşekkür ederim.Bayram sonrası
sen ve kankan Deadlouse 71'le Kadıköy'de bir sahaf turu atar sohbet ederiz isterseniz.Bende sizleri tanıma mutluluğuna erişmiş olurum böylelikle.Bu saatlerde Çizgi Diyarı Gücü için renkli Mister paylaşımının sunumunu hazırlıyorum.Şimdiden iyi Bayramlar ve tatiller dilerim...

Ne mi derim ? Önecelikle yaşasın sonra da:22::31::31::31::49::37::37::37::89: bunu derim. Sevgiler

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,449
güney
yıllar önce bir kaç tarzan fasikülü elime geçmişti, pek özenli basmıyorlardı,bu fasikülde öyle sanıyorum,ama öyle ustalıkla taranmış ki sanki matbaadan birinci kalite çıkmış gibi,keyfimiz bu bayram gıcır geçecek anlaşılan sayenizde.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,185
Emekleriniz ve paylaşımınız için teşekkür ediyorum.
Bu arada taramanızı ben de beğendim;
ellerinize sağlık!
Saygılarla...

bayrakzaf.gif

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Siz yaptınızsa mutlaka iyidir.
Sevgili kardeşim ben oldu olası merak ederim;Zembla mı Tarzanı döver?Tarzan mı Zemblayı?
Saçmaladım değil mi?Kim kimi döverse dövsün sana ne be adam,sen oku işte...
Değerli kardeşim çok teşekkür ederim Tarzan için,emeğiniz için ve paylaştığınız için.Bayramınız kutlu olsun,sevgi ve saygılar sizlere.

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
Sevgili pandora1972, taraman ve düzenlemen kitabın orjinalinden bile güzel olmuş gibi görünüyor... :cool: Kitabın orjinalini bilmediğimden kesin söyleyemiyorum. :D Kitabın orjinali elime geçerse kesin fikrimi de söyleyebilirim ;)