Süper Gordon Uzay Yayınları Haftalık Mecmua Sayı 34

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829
Süper Gordon Uzay Yayınları Haftalık Mecmua Sayı 34

GORDON.jpg

Uzun zamandır tembellik edip birşey taramıyorum. Aslında bunun tek sebebi tembellik değil, bu işi benden çok çok iyi yapan insanların yanında haddini bilmezlik gibi geliyor. Ama emir demiri kesermiş, kankam 71 "boşuna mı eğittik seni çocuk" diye olanca haşmetiyle azarlayınca hemen çalışmaya başladım. Buyrun arkadaşlar, Pandora'nın fırınından taze ve sıcak; okuyun arkadaşlar. Ve bunu her zaman benim yanımda olan Deadlouse71 ile bizde yazı yazacak bir cevher gören Büyük Beyaz'a ithaf ediyorum. Karpuzu hazır et emi !!!

İyi okumalar...

28 Mb Seçimlik Yadi.Disk linki:

Moderatör tarafında düzenlendi:

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829
Kankaaaa, görmedin mi, beğenmedin mi :9:9:9 ? Beğenmedin, yoksa bir şey derdin en azından kapak için. Sana söylemiştim "daha kırk fırın ekmek yemem gerek",diye. Bu iş evde yemek yapmaya benzemiyor :(

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Sayın 72, ben heyecanlandım, kankayı unut şimdilik..Daha ne olsun, bir kapak ancak bu kadar güzel olur, seni eğiten iyi eğitmiş, aynı zamanda iyide etmiş..Sayenizde çok eksiğimiz olan Uzay serisinde önemli bir yol aldık..Daha inmedi, inince eğer yazmazsam anlaki çok mesut ve bahtiyarım, zevkten kendimden geçmişim ama yazmışsam anlaki taramada hata var..Eline emeğine sağlık..Kankaya da teşekkürler..

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,228
kanka güzel olmuş eğitimler işe yaramış. ama daha sık taramanlazım öğrendiklerini unutmaman için. şahıs çildinden galiba. fedakarca bir davranış. emeğine sağlık teşekkürler.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,829
Şahıs cildi mi eee şey :1::1: ama sen "tarama yap çocuk" dedin,neyi tarayacağımı söylemedin :9 :9 :9. Yani tararız canım ne demek !!!

12 Şub 2010
15,006
543,642
112 MB, tarama kalitesinin göstergesi

Şu anda iniyor, ben de savok üstadım gibi teşekkür için inmesini bekleyemedim:)

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,005
Sarıyer
Bir pegasus'un (at olanından) üstünde, bir uzay gemisinde, bir tüple su altında derken, Gordon'un çok çeşitli yöntemlerle, farklı ortmalrad hareket ettiğini gördüğümüz ilginç bir öykü.

Teşekkürler, dostum.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Ahaa uzaydan hediyem gelmiş sevindirik oldum bi anda.:DKarpuzlardan son 5 tane kaldı ama onlarda büyümemekte ısrar ediyorlar çaydanlık demliği boyutunda sabitlendi keratalar galiba onları kazlara vereceğim.
Ama durmak yok baharda diktiğim hünnap fidanlarım hünnap verdi 10 kadar onlarla idare ediyoruz.
Birde rumlardan kalan keçi boynuzu ağacımız var bu sıralar onu kaynatıp içiyorum tatlı olduğu için şekersiz süper oluyor ve ağaç full dolu..:)Acaba hep içince keçilik bulaşırmı:D

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
1,998
11,871
Rüyanın Gücü - Space Kids of Zoran (Daily Strips D2-007) Flash Gordon'un en uzun öykülerinden biri . 1953'te tam 161 bant halinde yayınlanmış. Uzay yayınları Süper Gordon serisinde 33. sayıda başlamış olsa da nedense ilk 36 bantını yayınlamadan, ortasından girilmiş maceraya. Tay yayınlarından da tekrarı çıkmadığı için, eğer gazete veya dergi tefrikası olarak bilmediğimiz bir yayını söz konusu değilse Türk okuyucusu hiç bir zaman tamamını okuma şansına sahip olamamış olsa gerek.

Teşekkürler Pandora1972.

Son düzenleme:

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
pandora72;
bu güzel gordonlar çekilmezmi.112 mb gördüm.
daha çekmeden nasıl olduğu belli.şimdi bunu
alayım da ötekisi de az sonra gelecek zaten.
teşekkürler, kardeşim.