Sensational/Marvelknights Spiderman (Completed)

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
1996-1997 yılları arasında yayınlanan Sensational Spiderman serisi Web of Spiderman volume 1 (http://www.cizgidiyari.com/forum/spider-man/60846-web-spiderman-volume-1-completed.html) sona erdikten sonra yayına başlamıştır . Seri Clone saga'nın devamı olarak örümcek adam olarak Ben Reilly'in çıkış yapması için planlanmıştır ve Death of Superman hikayesi ile Superman'e ilgiyi arttıran Dan Jurgens'e emanet edilmiştir fakat Jurgens'in Peter Parker'ı kısa sürede gerçek örümcek adam'lığa döndürmek üzerine çalışması yüzünden editörlerle anlaşmazlığa düşmesi üzerine 6. sayıda ayrılır yerine Todd DeZago ve Mike Wieringo getirilir.

72724-5788-77943-1-sensational-spider-m_super.jpg

Marvel Knights Spiderman serisi ise 2004 yılında yayınlanmaya başlamıştır , 23. sayıdan sonra adı değiştirilip 24. sayıda Sensational Spiderman yapılmıştır, bu yüzden bu seri Sensational Spiderman volume 2 olarak kabul edilmiştir. Sensational Spiderman volume 2 seriside Friendly Neighborhood serisiyle birlikte One more day hikayesinde sona erer.

63925-11066-96921-1-marvel-knights-spide_super.jpg

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Sevgili cobra, yeni spider-manler için çok teşekkür ederim. Sahiden bir ara elin değer de tüm spider-man serileri için kronolojik bir listeleme yapabilirsen çok memnun olacağım. O kadar çok spider-man serisi var ki. Her paylaştığın seriden en azından bir sayı (çoğunlukla ilk sayıyı) bazen birkaç sayı okuyorum. Forumda çizgi roman bombardımanı olduğu ve bir günde 24 saatten ibaret olduğu için paylaşımlarının hepsini, en azından şimdilik okuyabilmem mümkün değil. Tüm sayıları okuyabileceğim günler gelir umarım. :) Ama sayende benim hard diskimde artık tüm sayılar. İstediğim zaman açıp okuyabilecek durumdayım. İlgi duyacak arkadaşların da elinin altında, sadece "Bir tık uzaklığında" :)

Emeğin büyük, sonsuz teşekkürler.

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
392
9,657
İstanbul
O kadar iyi bir arşiv oldu ne çok çeşit Örümcek adam serisi varmış sayende öğrendik teşekkürler. Direnç11'de bahsettiği gibi bize liste lazım bir sıralamaya ihtiyacımız var. bu konuda bilgi sahibisin sanırım yardımcı olursan site için faydalı olur...

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
Sevgili cobra, yeni spider-manler için çok teşekkür ederim. Sahiden bir ara elin değer de tüm spider-man serileri için kronolojik bir listeleme yapabilirsen çok memnun olacağım. O kadar çok spider-man serisi var ki. Her paylaştığın seriden en azından bir sayı (çoğunlukla ilk sayıyı) bazen birkaç sayı okuyorum. Forumda çizgi roman bombardımanı olduğu ve bir günde 24 saatten ibaret olduğu için paylaşımlarının hepsini, en azından şimdilik okuyabilmem mümkün değil. Tüm sayıları okuyabileceğim günler gelir umarım. :) Ama sayende benim hard diskimde artık tüm sayılar. İstediğim zaman açıp okuyabilecek durumdayım. İlgi duyacak arkadaşların da elinin altında, sadece "Bir tık uzaklığında" :)

Emeğin büyük, sonsuz teşekkürler.

Bir kronolojik sıralama yapacağım ama paylaşacağım üç tane daha tamamlanmış seri var :) bitince forumumuz kıskanılacak bir örümcek adam arşivine sahip olmuş olucak :)