Oyuncuyu tanıdınız mı? (100) Final

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,336
izmir
Değerli dostlar, birkaç gündür yoğun iş temposundan foruma pek uğrayamadım. Son sorumu sormak bugüne nasipmiş. Aşağıdaki videoda, aile babası (başkan) rolündeki aktörü bir diziden tanıyoruz. Hatırladınız mı?

www.youtube.com/watch?v=NAeKtReuPPg

1 - Dizinin adı?

2 - Aktörün adı?

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,281
4,322
Finali yapmak da bana nasip olsun dostum.Tequila & Bonetti, Jack Scalia. Sen ve üstadlar sayesinde geçmişe hoş bir yolculuk yapmış olduk. Herkese çok teşekkürler.

Son düzenleme:

aksakal19

Süper Üye
6 Haz 2013
172
527
Şahaneydi. Kafalar çalıştı, anılar canlandı, değme araştırmacılara taş çıkartacak çalışmalar yapıldı.. Çok teşekkürler..

Moderatör tarafında düzenlendi:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,336
izmir
Şahaneydi. Kafalar çalıştı, anılar canlandı, değme araştırmacılara taş çıkartacak çalışmalar yapıldı.. Çok teşekkürler..

Finali yapmak da bana nasip olsun dostum.Tequila & Bonetti, Jack Scalia. Sen ve üstadlar sayesinde geçmişe hoş bir yolculuk yapmış olduk. Herkese çok teşekkürler.

Tüm katılımcı dostlarıma gönülden teşekkürler ediyorum. Arşivimdeki dizilerden, videolardan derlediğim görüntülerle sizleri zamanda yolculuğa çıkarmaktı amacım. Başardığımı sanıyorum. İçimizdeki nostalji sevgisi asla bitmeyecek. 70'ler 80'ler hatta 90'lı yıllar gibisi yok. Saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

cemxd

Kıdemli Üye
17 Şub 2013
138
548
Bursa
Emekleriniz için teşekkürler sayın Oktay_izm. Sorularınız ile beni de geçmişe götürmüş oldunuz. Genelde bilgisayar başına ancak akşam üzerleri geçebildiğimden bildiğim sorular olsa bile cevaplar verilmiş oluyordu. Umarım ileride yine bu güzel başlık devam eder. Saygılarımla.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,919
İstanbul
İlk olarak, bizleri 100 bölüm boyunca nostaljik diyarlarda gezdirdiğiniz için sizlere sonradan da verdikleri cevaplarla bu gezimizi daha da renklendiren tüm katılımcılara teşekkür ederim. Hepinizin sayesinde günümüzde zor yaşanılabilecek nostaljik tatlar aldık. Sağolun, varolun. Bu arada son soruyu bilen sevgili ozertopsoy'u da tebrik ederim.. Sevgiyle kalın sağlıcakla..