Oyuncuyu tanıdınız mı? (93)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Bugün Pazar olduğu için soru biraz geç geldi. Biraz da zor gelebilir. A Takımı dizisine davetliyiz. Hannibal ile konuşan beyaz saçlı amcamızı başka bir dizinin kadrosundan tanıyoruz. Hatırlıyormusunuz?

www.youtube.com/watch?v=u_BkcJwFYiY

1 - Hangi dizi?

2 - Dizideki adı?

Gerçek adı size kalmış...

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Dün bütün gün aranızda olamadığımdan soruyu şimdi cevaplamak zorunda kaldım. Öncelikle aktörü görür görmez hangi diziden tanıdığımı hatırladım lakin dizideki adını ve gerçek adını hatırlayamadım. Onları da kopya çektim. :)

1) Şahin Tepesi
2) Phillip Erikson
3) Mel Ferrer

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Dün bütün gün aranızda olamadığımdan soruyu şimdi cevaplamak zorunda kaldım. Öncelikle aktörü görür görmez hangi diziden tanıdığımı hatırladım lakin dizideki adını ve gerçek adını hatırlayamadım. Onları da kopya çektim. :)

1) Şahin Tepesi
2) Phillip Erikson
3) Mel Ferrer

Dün saat 17.00'e kadar cevap gelmedi ve ben bilgisayar başından ayrılmak zorunda kaldım. Tek cevap Baltimora'dan gelmiş. Ama yanlış gelmiş. Hem de benim "Baltimora kesinlikle bilir" dediğim bir soruya. Şöyle bir ipucu vereyim; çok sevilen bir bilimkurgu dizisinde oynuyordu.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Dün saat 17.00'e kadar cevap gelmedi ve ben bilgisayar başından ayrılmak zorunda kaldım. Tek cevap Baltimora'dan gelmiş. Ama yanlış gelmiş. Hem de benim "Baltimora kesinlikle bilir" dediğim bir soruya. Şöyle bir ipucu vereyim; çok sevilen bir bilimkurgu dizisinde oynuyordu.
O kadar da emindim ama değilmiş maalesef.. :) O zaman verdiğin ipucuna göre Ziyaretçiler dizisinden John karakterini canlandıran Richard Herd diyelim.. :)

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,206
3,846
Osmaniye
1. 25. Yüzyıl (Buck Rogers)
2. Dr. Elias Huer
2. Tim O'connor

Not: Bu benim bu yarışmaya yazdığım son cevaptır. Herkese kolay gelsin.