'Siesta' Akşam Eki (24 Eylül 2006) Sayı: 65

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Bu dergileri yarım yamalak yayınlamak de demek anlamıyorum kapaktaki konu nerede..yayınlama daha iyi
Bu nasıl bir üsluptur?! Kaldı ki bu paylaşımı yapan arkadaşlarımız bu yaptıkları işi hiç bir karşılık beklemeden gönüllü olarak büyük emek harcayarak yapıyorlar. Sizlerin teşekkür etmesi gerekirken bu yazdıklarınız kabul edilemez. Şimdilik 1 hafta dinleniniz..

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Hızlı tarama ve paylaşım telaşıyla not etmeyi unutmuşum. Dikkatli bir üyemiz; ilginç bir üslub ile uyardı. Bu derginin orta sayfası yoktur. Saygılarımla.
Bahsettiğiniz üye adına sizden özür dilerim Üstadım. Sizler burada hiç bir karşılık beklemeden bizlerle sayısız dergiyi paylaşarak forumumuza renk katarken, bazı insanların en ufak bir hataya bile tahammülsüzlüğü anlaşılacak bir şey değil.. Böyle tahammülsüz insanlara da biz tahammül etmeyeceğiz bundan sonra, zira kendi alanında marka olmuş bir sitenin huzurunu bozmaya kimsenin hakkı yoktur diye düşünüyorum. Sevgi ve saygılarımla kalın sağlıcakla..

samihakan

Süper Üye
5 Eyl 2017
1,193
2,013
Karşılık beklemeden bizlere bu güzel dergileri sunan, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,597
Bahsettiğiniz üye adına sizden özür dilerim Üstadım. Sizler burada hiç bir karşılık beklemeden bizlerle sayısız dergiyi paylaşarak forumumuza renk katarken, bazı insanların en ufak bir hataya bile tahammülsüzlüğü anlaşılacak bir şey değil.. Böyle tahammülsüz insanlara da biz tahammül etmeyeceğiz bundan sonra, zira kendi alanında marka olmuş bir sitenin huzurunu bozmaya kimsenin hakkı yoktur diye düşünüyorum. Sevgi ve saygılarımla kalın sağlıcakla..
Sevgili Baltimora dostum; nezaketiniz için, Teşekkür ederim. Özür dilemesi gerekenin başkası olduğunu düşünüyorum. İnanın sadece bu küçük olaya sebebiyet verdiğim için, geçici bir üzüntü yaşadım bitti. Nezdinizde bütün Diyar Dostlarına Selamlar olsun. Huzurluyum, Barışığım, İşimdeyim, Gücümdeyim, Emekliyim, Cennetimdeyim...
Sevgiler, Saygılar ve Sağlıklar dilerim.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Sevgili Baltimora dostum; nezaketiniz için, Teşekkür ederim. Özür dilemesi gerekenin başkası olduğunu düşünüyorum. İnanın sadece bu küçük olaya sebebiyet verdiğim için, geçici bir üzüntü yaşadım bitti. Nezdinizde bütün Diyar Dostlarına Selamlar olsun. Huzurluyum, Barışığım, İşimdeyim, Gücümdeyim, Emekliyim, Cennetimdeyim...
Sevgiler, Saygılar ve Sağlıklar dilerim.
Rica ederim üstadım, size böyle haksız ve uygunsuz bir üslupla serzenişte bulunan birinin özür dileyeceğini sanmadığımdan kendi açımdan en doğrusunu yaptığımı düşünüyorum. Bu kadar ince düşünerek yazdığınız güzel mesaj için çok teşekkür ederim. Lütfen canınızı bu tarz küçük şeylerle sıkmayıp, yaptığınız paylaşımların keyfini çıkarın.. çünkü biliyorum ki bizleri mutlu ettikçe sizler de mutlu oluyorsunuz. :) Sevgi ve saygılarımla kalın sağlıcakla...

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,322
Bandırma
Döneminden yaşantısına ışık tutan her biri ayrı bir alanda Türkiye'nin geçmişindeki gündemini iyi ya da kötü, taraflı ya da tarafsız aktaran yazılı basınından seçmece inciler sunarak Diyar'a büyük zenginlik, renk ve çeşitlilik kattığınız, bunun yanı sıra asla taviz vermediğiniz tutumunuz, bir ağabeyimiz olarak örnek aldığımız olgunluğunuz ve tavrınız için size teşekkür ederim Değerli Yazıcı Ahmet Üstadım.

Daha nice kaliteli ve birbirinden güzel paylaşımınızda bir araya gelip, paylaşmak, dertleşmek, görüşmek üzere...

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,597
Döneminden yaşantısına ışık tutan her biri ayrı bir alanda Türkiye'nin geçmişindeki gündemini iyi ya da kötü, taraflı ya da tarafsız aktaran yazılı basınından seçmece inciler sunarak Diyar'a büyük zenginlik, renk ve çeşitlilik kattığınız, bunun yanı sıra asla taviz vermediğiniz tutumunuz, bir ağabeyimiz olarak örnek aldığımız olgunluğunuz ve tavrınız için size teşekkür ederim Değerli Yazıcı Ahmet Üstadım.

Daha nice kaliteli ve birbirinden güzel paylaşımınızda bir araya gelip, paylaşmak, dertleşmek, görüşmek üzere...
Ne kadar güzel bir değerlem. Nutkum tutuldu. Ne yazacağımı bilemiyorum üstadım. Çok çok Teşekkür ederim. Elbette daha nice paylaşımlara...Sevgiler ve Saygılarımla...

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,387
en ufak bir hataya bile tahammülsüzlüğü anlaşılacak bir şey değil..

tahammül değil hocam bilmiyor ve interneti anlayamıyorlar :)

özellikle film sitelerinde yapılan yorumlara dayanamayıp çok kavga ettiğimi bilirim
bu filmin türkçe versiyonu ne zaman gelir sorusu
paylaşımcı nerden bilsin filmin haklarını türkiyeden kim satın alır ve ne zaman seslendirme yapar :Ğ

sosyal medya dolandırıcıları deyince herkez mehmet aydını bilir
oysa o dönem 100den fazla benzer site kuruldu ve en ünlüsü ütopya online idi,
mehmet aydının 10 katı parselledi ama medyaya yansımadı o nedense

facebook temel kuruluş amacı sevgili bulma sitesiydi
oysa bugün türkiyede facebooktan sevgili bulan yadırganıyor :D

sosyal medyada kurulan sözde yandaş sayfaları ise çoğu avukatlık büroları tarafından kuruluyor
kendileri sayfa kuruyor, kendileri kışkırtıcı paylaşım yapıyor, hakaret yorumu yapanlara gene kendileri mahkeme açıyor anlaşmalı
5k maddi 5k manevi avukatlık ücreti, yaşlı insanları avlıyorlar
pek çok avukatlık bürosu para basıyor şuan
bir siyasetçiye mal dediği için bir yakınım 5+5 10 bin avukatlık ücreti ödedi :D

böyle çook örnek veririm hepsi fıkra gibi ama ben yazmaktan siz okumaktan yorulursunuz

kısacası internet konusunda yetersiz bilgisiz bir ülkeyiz ve elde cep telefonu olan konuşuyor yazıyor ve hesap sorma hakkı buluyor :Ğ