Elinde olan varsa paylaşır mı lütfen?

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,393
İstanbul
Değerli dostlarım, son arşiv felaketinden sonra ufak ufak toparlıyorum eksiklerimi. Ama bulmakta zorlandığım bazı seriler var. Eğer elinizde varsa veya bir kaynak biliyorsanız bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

The boys
War Stories
way of the rat

war stories ve the boys garth ennis'in eserleridir. hatta war stories'in ilk 8-9 sayısı forumda var sanırım. Bu konuda bana yardım olabilecek arkadaşlar olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler...sevgiler.

sbasak

banned
7 Mar 2015
449
2,849
Eğer başka çözüm bulamazsanız florenfile ücretli abonelik istiyor. Ben 1 aylık oldum. İndirebilirim.

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,914
Değerli dostlarım, son arşiv felaketinden sonra ufak ufak toparlıyorum eksiklerimi. Ama bulmakta zorlandığım bazı seriler var. Eğer elinizde varsa veya bir kaynak biliyorsanız bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

The boys
War Stories
way of the rat

war stories ve the boys garth ennis'in eserleridir. hatta war stories'in ilk 8-9 sayısı forumda var sanırım. Bu konuda bana yardım olabilecek arkadaşlar olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler...sevgiler.

War Stories hariç diğerlerini Mega ya attım linki özel mesajına atarım..

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,311
Eğer başka çözüm bulamazsanız florenfile ücretli abonelik istiyor. Ben 1 aylık oldum. İndirebilirim.

Sayın sbasak, "florenfile"dan dosya indirmek için paralı üyelik gerekmiyor. Sayfanın biraz aşağısından "slow download"ı seçin. İkinci download için biraz bekletiyor ama onun da çaresi var, modemi kapatıp tekrar açın, IP'nizi yenileyin. Ben demin söz konusu albümlerden birini deneme amaçlı indirmeye başladım.

qJ7A5D.jpg

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,311
Ben keriz gibi boşuna mı bayıldım parayı yani?:))

Estağfurullah üstadım. Bu tür siteler kurnazlık yapıp duruyorlar. Ücretsiz (ama yavaş) indirme seçeneğini sayfanın en aşağısına koymuşlar. Sayfayı aşağı çekmek aklımıza gelmesin diye. Bu bir şey değil, bunlar yine nispeten vicdanlı. Bir dosya barındırma sitesi var mesela, şimdi adını unuttum, 90 saniyeden geriye sayarken siz sıkılıp başka bir sekmeden farklı bir siteye bakıyorsanız, saymayı durduruyor! O sayfaya tekrar döndüğünüzde kaldığı yerden saymayı sürdürüyor! Maksat sizi sayfadaki reklamlara baktırtmak.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,396
6,522
Ankara
Size ait tüm çeviri çalışmalarını isterseniz bir medyaya yükleyip yollayabilirim. Burada yazdıklarınızın da orijinallerini istiyorsunuz anladığım kadarıyla. O konuda da arkadaşlar gerekeni yazmışlar gerçi :)

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,393
İstanbul
İlginiz için teşekkürler arkadaşlar, ama ben almancalarını sormuştum. Kendi çevirilerimi zaten download ettim ve orijinal ingilizcelerini de kısmen bulmuştum. Sayenizde eksikleri de tamamladım. Ama bende kayıp olanlar almancaydı. Eğer bir kaynak çıkarsa sevinirim. Olmazsa da sağlık olsun. Tekrar çok çok çok teşekkürler, arkadaşlar.