Storm 00 - Komutan Grek

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Storm
Komutan Grek
00

Storm 00 Tanıtım

Splitter Verlag
Hikaye: Vince Wernham
Çizimler: Don Lawrence
Çeviri: SenSei
Balonlama: BlackBishop
Yıl: 2009
Dosya Türü: cbr
Sayfa sayısı: 41
Tür: Fantastik, Macera, Bilimkurgu​

Bilim-Kurgu-Serisi >>STORM<< 21. yüzyılda rutin bir uçuş sırasında bir astronotun binlerce yıl geleceğe fırlatılması ile ilgili bir hikayedir ve çoktan klasiklerin arasında yerini almıştır. Bu özel sayı, Storm'un başlangıcında geçen bir adamın öyküsüdür: Komutan Grek.

yy7S3057439150t40K.jpg

lM1S3057439248tFqN.jpg

GAGS3057439220tVOf.jpg

Indirmek için lütfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,481
Uzun soluklu bir serinin birinci kitabını okumaktan zevk alacağımdan eminim.

Teşekkürler, ellerinize sağlık.

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,477
Ellerinize sağlık yeni macera başlıyor sayenizde.
Paylaşım ve emekleriniz için teşekkür ederim.

Saygılarımla,

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,910
ordu-turkey
Üstadım eğer yanlış anlamazsan bu storm serisini tamamlamanı cidden rica edeceğim.Eğer seni yormaz ve sıkmazsa bu emeğin için sağol.

Son düzenleme:

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,308
İstanbul
Üstadım eğer yanlış anlamazsan u storm serisini tamamlamanı cidden rica edeceğim.Eğer seni yormaz ve sıkmazsa bu emeğin için sağol.

Bilirsin sevgili Serdary, yarım kalan işlerden pek hoşlanmam. Bir şekilde mutlaka tamamlarım. Ama bu tabi uzun soluklu bir çalışma ve biraz zaman alacaktır. Sevgili BlackBishop ile ilk çalışmamız ve içimize sindire sindire devam edeceğiz inşallah. Ama seri harika ve sevgili gandor08'in sağlamış olduğu kaynak ile daha da kaliteli bir hale gelmiş durumda. Ben bu tür ortak çalışmalardan çok keyif alıyorum. Bir çizgi roman ortaya çıkıyor, ama bir bakmışsın gandor08, BlackBishop gibi üstadlar ile aynı amaç için çabalamışız. Bundan büyük haz alıyorum. Her zaman dediğimiz gibi: Çizgi Romanlar hepimizin!
Bu arada Trigan serisini de paralel olarak yürütmeyi düşünüyorum. Ön çalışmaları başlamıştır. Hepinize güzel yorumlarınız için teşekkürler...