Savaş Cilt 7

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,626

Bu konuda emek vermiş tüm üstadlarıma saygılarımla.
Arşivimdeki tek numunedir. Kapakları yapabildiğim kadar tamir ettim. Sayfa eğriliklerini düzelttim. 300 dpi taradım. Umarım beğenilir. Alternatif sayıdır.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,045
75,451
hiçbiryerde :)
Benim gibi bir gün Savaş
mecmuası okumak isteyecek
çizgi roman meraklıları için
hazine değerinde tarama ve
düzenlemelerle yaptığınız
paylaşımlar için çok teşekkür
ederim üstadım, var olun...

chemako

Yeni Üye
19 Eki 2017
15
22
En iyi çizerlerin yer aldığı Savaş çizgi romanını paylaşıma soktuğunuz için çok teşekkür ediyorum...

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
72,024
Çok teşekkürler yazıcı üstadım, son derece güzel taranıp düzenlenmiş. Fasikül serinin 19-20-21 fasiküllerini barındırıyor, hemen fasikülleri yenileyip, arşivime de cilt olarak ekledim... "Keşke başka Savaş sayılarınız da olsaydı!.." diyorum. :5:

Moderatör tarafında düzenlendi:

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,626
Çok teşekkürler yazıcı üstadım, son derece güzel taranıp düzenlenmiş. Fasikül serinin 19-20-21 fasiküllerini barındırıyor, hemen fasikülleri yenileyip, arşivime de cilt olarak ekledim... "Keşke başka Savaş sayılarınız da olsaydı!.." diyorum. :5:
"Mesaj özürlü" biri olarak; ne diyeceğimi bilemedim üstadım. Gecikme bu yüzdendir. Paylaşımlarının hayranı olduğum bir usta dan bu (kısa ve öz) övgüleri almak çok hoşuma gitti. Hele son cümle; Öğretmenin verdiği 10 notu gibi sevindirici. Teşekkür ederim. Sevgi ve saygılar.