SAS CIA'ye Karşı (Türkiye'de Yayınlanmamış SAS Romanı)

burakem

Çeviri & Balonlama
3 Kas 2009
223
2,802
Merhaba dostlar,

Soylu Serennissime Altesleri Malko Linge'nin maceralarını gençken okuyanlara gelsin....

Orjinal sıralamada ikinci sırada yer alan bu macera Türkiye'de hiç yayınlanmadı. Arada atlanmış bu macerayı nostalji yaşamak isteyenler okuyabilir. Türkçenin haricinde Fransızca ve Hollanda edisyonlarını da paylaşıyorum. Çeviri tarafında beğenmediğiniz hususlar olursa orjinal ediyonlarına bakarak revize edebilirsiniz.

İran'da geçen bu macerada Malko kardeşimiz maceranın doruklarında gezerken, hatunlarla kırıştırmayı tabi ki de unutmuyor.

Ekli dosyalar

• SAS vs CIA.jpg
    SAS vs CIA.jpg
    96.2 KB · Görüntü: 26
Son düzenleme:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
Hiç SAS macerası okumamıştım
ama bu çeviri karşısında saygıyla
eğiliyorum. Kimbilir belki bu vesile
ile okumaya başlayacağım. Koca
kitap için, bu güzel emekler için
çok teşekkür ederim "burakem"
üstat.

burakem

Çeviri & Balonlama
3 Kas 2009
223
2,802
Hiç SAS macerası okumamıştım
ama bu çeviri karşısında saygıyla
eğiliyorum. Kimbilir belki bu vesile
ile okumaya başlayacağım. Koca
kitap için, bu güzel emekler için
çok teşekkür ederim "burakem"
üstat.

Selamlar okumaya ilk kitaptan başlamanızı öneririm. İlk kitap İstanbul'da geçiyor üstelik... Tay yayınlarının SAS serisinin beşinci kitabı olarak çıkmıştı ama orjinal kronolojide ilk kitaptır.

Sevgiler

azizelaziz

Çeviri & Balonlama
11 May 2012
203
6,682
Büyük emek... Türkçe tam külliyata sahip ve çizgi romanlarını çeviren biri olarak çok teşekkür ederim. Elinize, emeğinize sağlık...
Sizin elinizden 135. sayı "PKK'ya Karşı" ve 154. sayı "İstanbul Şebekesi" kitaplarını da okumak isteriz!

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,322
Bandırma
Burakem Üstadım öncelikle tebrik ederim, paylaştığınız için teşekkür ederim. Azizleaziz Üstadım'ın temennisine ve dileğine katılıyorum, her iki eseri de okumayı çok isteriz. Diğer yandan seriyi daha önce hiç okumamış arkadaşlara Burakem Üstadım tavsiyesinde de çok haklı. Lakin SAS'ın alpaka takım elbise ütüleme ve boğma teliyle adam ortadan kaldırma branşlarında dünya şampiyonu meşhur sağ kolu Elko Krizantem ile tanışmaları da İstanbul'da cereyan eder... Fransızca külliyatta da SAS İstanbul'da ilk kitaptır.