Sanat Olayı Sayı 22 (Mart 1984)

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,322

Sanat Olayı Dergisi 1984 - Sayı 022
Mart 1984
Aylık Sanat Edebiyat Dergisi
Karacan Yayınları 200 TL.
100 sayfa, 167 MB, 300 dpi, CBR

50618242086_30d1f5d767_o.jpg

(MediaFire)

İçindekiler ve Künye:
Rt2NJN.jpg

Karacan Yayınları'nın Milliyet Sanat dergisine rakip olarak çıkardığı Sanat Olayı'nın yayın danışmanı Attila İlhan'mış. Bu sayının ana teması o tarihte TV'de gösterilen Küçük Ağa dizisi.

Tarayıcıdan çıktığı gibi sunuyorum, kırpma, renk ayarları vb hiçbir müdahalede bulunmadım, tarayıcının ayarları da en temel düzeydeydi (sadece eğrilik giderme seçeneği açıktı, diğerleri doğal haliyle kaldı). Yaprakları sararmış bu şekliyle gerçeğe daha yakın duracağını düşündüm, diyardaşların derginin orijinal halini ellerinde tutuyormuş gibi hissetmelerini istedim.

İyi okumalar.​

Son düzenleme:

Topkapılı

Yeni Üye
14 Mar 2020
46
164
Küçük Ağa'nın yönetmeni Yücel Çakmaklı'nın evine gitmiştik. Kendisine sorular sormuştum. Yeşilçam'ın önde gelen birçok meşhur oyuncusu ile film çekmenin zor olup olmadığını sormuştum. O bilakis onlarla film çekiminin kolay olduğunu söylemiş ve bu sahneyi, yani Çakırsaraylı eşkıyası ile İreis Bey'in mağaradaki buluşmasını anlatmış, dergilerde kapak olduğunu söylemişti. İnanılır gibi değil! Çok teşekkür ederim.

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,629
İşte beklediğim sayılardan biri. Tam da sevdiğim tarzda taranmış haliyle. Elinize sağlık üstadım. Çok teşekkürler.

Son düzenleme: