1953 Avrupa Güzellik Yarışması Adayları İstanbul'da...

Otacı

Süper Üye
5 Tem 2016
782
11,931
1953 Avrupa Güzellik Yarışması Adayları İstanbul'da... yani değişik ülkelerden güzeller bir arada...

file

file

"1960 Yılların İstanbul Leydileri" diye paylaşmışlar facebook ta altına yapılan yorumlar "Harikalar... Hepsi ince hepsi şık hepsi coşku dolu güzellikler... Neredesiniz çocukluğumun güzellikleri... neredesiniz..." kıvamında benzer sözler...

“Kimse gerçeklerle ilgilenmiyor artık. Herkes yalan olduğunu bilse de yine de duymak istiyor.”

Yapılan yorumlara göz atan bir iki kişi çıktı ancak... bir sürü yorum yaptım baktım görmüyorlar aralara bir kaç tane daha resimli kanıtlar koydum şu an son yorum "sözün bittiği yer hepsi birbirinden güzel zarif kibar vede asil —-günümüz kadınlarında bu vasıfların bir tanesi bile yok yazık" şeklinde aynen!

1953 Avrupa Güzellik Yarışması Adayları İstanbul'da... yani değişik ülkelerden güzeller bir arada...

Birinci olan İtalya güzeli Eloisa Cianni 1932 doğumlu ve sağ...

file

İtalya güzeli Eloisa Cianni... film yıldızı olarak 15 filmde oynamış ayrıca.

file

Belgin Doruk (soldan dördüncü) 1953 yılında İstanbul'da gerçekleşen Miss Europe elemelerinde.

file

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,514
Ankara
Paylaşımlarınızı ilgi ile takip ediyorum. Ben de mümkün olduğunca bu tip hataları düzeltmeye çalışıyorum. Vazgeçmemek lazım diye düşünenlerdenim :)

Dedecan 61

Süper Üye
25 Şub 2019
1,781
4,506
Ben de arkadaşı ilgi ve dikkatle takip ediyorum.. Nostaljiyi sevdiğim için hoşuma gidiyor zahir.. Konuya gelince de boşuna 1hatasız kul olmaz1 dememişler yani... Belgin Doruk için de ayrıca teşekkür ederim.. :24:

Moderatör tarafında düzenlendi: