13. Cuma -Burası Lanetli- Tam macera (+18)

Raven

Yönetici
7 May 2009
1,443
12,533
Değerli dostlar; eser çıplaklık, vahşet ve yakası açılmadık küfürler içermekte olduğundan +18 ibaresiyle yayınlıyoruz. 2 sayı tek linkte verilmiştir. Keyifli okumalar.
Not: Allahından bul Jason!

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Oldu olası Amerikan çizgi romanları ile yıldızım barışık değil. Bu ilginç gibi. Belki arayı düzeltebilirim :) Eline sağlık sevgili Raven.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Comic dendi mi arkama bakmadan kaçarım. Amerikalılar ne anlıyorlar bundan? Şimdi bunu okusam, kafayı dağıtmak için ardından 3 Frankofon okumam lâzım :)

Gene de sevenler vardır muhakkak. Paylaşım için çok teşekkürler.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Korku türünün en ikonik karakterlerindendir Jason,
Sinemadaki popülaritesini çizgi romanda sürdürmeyi deneyen piskopatın öyküsü nasıl olmuş.
Ben comics severim, teşekkür ederim.

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,143
İstanbul
Korku ve özellikle korku-gerilim sineması sevdiğim türlerin başında gelir. Ancak gore tarzına ve yine özellikle Jason karakterine hiç ısınamadım.
Öte yandan ise örnek sayfalar kitabın çok güzel karelerle bezeli olduğunun müjdecisi.
O zaman bana sadece teşekkür etmek düşer...
Eline, gözüne, emeğine sağlık sevgili Raven...

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,694
Jason favori karakterlerimden biridir sinemada :) bir diğeri de tabii ki Freddy. Freddy vs. Jason filmini bir kez daha hatırlayıp, türü sevenlere de hatırlatıp sevmeyenlere ya da ilgi duymasa da bir deneyeyim diyenlere önereyim :) Bu serilerin çizgi romanda var olduğunu biliyorum ama hiç okumamıştım bakalım o havayı koruyabilmişler mi okuyup göreceğim artık. Beğenirsek devamını bekleriz bu 13. Cuma serilerinin :)

Ellerine sağlık Mustafa, Jason büyük ihtimalle Allah'sız dostum :) sevgiler...

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,170
7,981
Korku ve gerilim içeren ne film izleyebilirim ne de çizgi roman okuyabilirim.
Örneğin tek kare ELM sokağı izlememişimdir.
Testere mestere hak getire...
Bu emek verilen eseri de bir ara gündüz okumaya yeltenmek için indiriyorum.
İndirmesem mi acaba derken indi bile....
Eline ve emeklerine sağlık dostum.
Olsun okumasam bile link kırılma veya silinme gibi durumlarda yükleme yaparım hiç olmazsa.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,310
Adana
+18, kapak ve örnek sayfalarla perçinlenmiş zaten sevgili raven... Kan gövdeyi götürüyor dedikleri böyle bir şey zannedersem...
Güzel çeviri, balonlama ve paylaşiminiz için, çok teşekkürler... Elinize sağlik...

ikarus75

Aktif Üye
31 Ağu 2011
356
500
Amerikalıların her şeyi farklı olduğu gibi psikopatlarıda farklı. Seri katiller, okul katliamları say say bitmez ama ben Texas katliamından gerçekten tiksinmiştim.