Marvel Universe VS The Punisher 01 (Çeviri ve Balonlama)

Ravage

Çeviri & Balonlama
13 Ağu 2009
329
3,607
muvp_01_01.jpg

Karaborsa satılan bir kimyasal silah işini engellemek isteyen Frank Castle, kazara kimyasalın dünyayı etkilemeseni neden olur.Kendi aldığı aşırı doz onu her türlü hastalığa karşı bağışıklık kazandırırken tüm insanlığı beyinsiz zombilere çevirmektedir.Hastalık kapan eski süper kahramanlar, zaten zor durumda olan insanlığa güçleriyle yeterince zarar verince, Castle mahvettiği dünyayı eski haline getirmek için zombi-süper kahramanları avlamaya başlar.

Altay1944'ın isteği üzerine :) Aynı çizerler tarafından yapılmış ta olsa MAX serisine dahil olmadığı için buraya koymayı uygun gördüm.İyi eğlenceler!

Moderatör tarafında düzenlendi:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,511
İşte bu çizgidiyarı farkı ,ravage farkı.Daha birkaç gün önce bir yerde buldum baktım goran parlov(kendisini çok severim) hemen ravageye aman dostum etme eyleme bunu bir zahmet çeviriver ...İki gün geçmeden dergi forumda ...Alkışlıyorum.Teşekkürler dostum yürek dolusu selamlar.

Az daha unutuyordum bu mini seri 4 kitaptan oluşuyor.

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,503
güzel bir seri seçimi ravage...çok sağol..:).devamını kısa zamanda bekliyoruz...:9

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Şimdi ne yazmak lazım karıştırdım valla,
İsimsiz Asker ile başladın, Cezalandırıcı'nın en gerçekçi serileri ile alıştırdın, araya İtalyanları da sıkıştırdın. Şimdi de bu sayı. Valla ne kadar teşekkür etsek az. Eline sağlık.

asimreis

Kıdemli Üye
23 Nis 2010
242
185
sevgili arkadaş helal olsun sana punisher hayranlarını doyurmaya devam ediyorsun
beyaz elbiseli kız dizisi sonunu merakla bekliyoruz eşekkürler
asimreis 1zmir

sabretooth

Yeni Üye
20 Mar 2010
36
27
Marvel Universe VS wolverine yi çevirmey düşünüyor musun bu serinin devamı mı diyeyim yan serisimi bilemiyorum