İnfazcı Punisher Magazin Alfa Yayınları 3000 Lira'lık Seri Sayı 04

tafamus

Süper Üye
11 Şub 2010
1,869
13,455
İyi okumalar

punsheralfa04m.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,445
güney
çizgiroman kahramanları bölümü eksik,kitabın bütünlüğü bozulmuş ne yazık ki,oysa çok önemli bilgiler var içinde ben keyifle okuyup bilgi sahibi oluyordum,rica etsem o bölümleri eklermisin sevgili tafamus,emeklerin için çok teşekkürler.

enveratak

banned
16 Şub 2022
41
54
Uzun yıllar sonra Punisher Spiderman Darevil in bir arada olduğu what if konsepti olarak yayınlanan orijinal adı What if the Punisher Killed Daredevil? olan bu macerayı okumak istedim maalesef Punisher'in birçok linki gibi bu da bozuk orijinal dilde bu macerayı başka linklerden indirebilirler ama türkçe çeviri olarak bu macera sadece bu sitede var (o da tabii ki çizgi diyarı sitesinin zengin arşivinin kalitesi iyi ki varsın çizgi diyarı gerçekten bir numarasın rakipsizsin) o yüzden bu maceranın linki yenilenirse çok iyi olur.

enveratak

banned
16 Şub 2022
41
54
Çok sağ ol var ol özel olarak teşekkürler maalesef daha birçok maceranın linkleri bozuklar yükleyen arkadaşa bu mesajı yazdım.
arkadaş 2013 yılında yazmış İnfazcı Punisher Magazin Alfa Yayınları 3000 Lira'lık Serinin 4-5-6-7-9-10-11-12-13 ve 14. sayılarının linki kırık.
Düzeltilme olmamış bu linkler maalesef hala kırıklar ve ben de düzeltilmesini yazdım düzeltilirlerse çok iyi olur. Umarım okur ve bir an önce düzeltir. Bu maceranın sağlam linkini yazdığın için çok sağ ol. Çizgi roman dolu günler dilerim tekrar sağ ol.

Son düzenleme: