Covers, 1953 - 2020

Osidi

Onursal Üye
14 Eyl 2009
1,294
15,546
Ankara
1953 de yayınlanan ilk sayıdan 2020 yılına kadar USA sayıları ve değişik ülkelerden örnekler, 797 adet.

ytqd2wrjrri8.jpg
gihvcgnaumyl.jpg
s8byprlzht0h.jpg

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Bir kapak koleksiyoncusu olarak çok teşekkür ederim Üstadım. Yıllardır netten teker teker kapak topluyordum, beni bu dertten kurtardınız. Bu arada hatunların güzelliği gözünüzü kamaştırmış olmalı ki kazayla 1953 yerine 1593 yazmışsınız. :)

Osidi

Onursal Üye
14 Eyl 2009
1,294
15,546
Ankara
Bir kapak koleksiyoncusu olarak çok teşekkür ederim Üstadım. Yıllardır netten teker teker kapak topluyordum, beni bu dertten kurtardınız. Bu arada hatunların güzelliği gözünüzü kamaştırmış olmalı ki kazayla 1953 yerine 1593 yazmışsınız. :)

Teşekkür ederim. "Artbook" konusunda paylaştığım Heavy Metal ve Fumetti kapakları dışında, film posterleri, reklamlar, eski dergi kapakları gibi pek çok kapak mevcut. Bir kısmını "Poster" konusunda paylaşacağım. Özel aradığınız varsa yazarsınız, belki vardır arşivde.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Teşekkür ederim. "Artbook" konusunda paylaştığım Heavy Metal ve Fumetti kapakları dışında, film posterleri, reklamlar, eski dergi kapakları gibi pek çok kapak mevcut. Bir kısmını "Poster" konusunda paylaşacağım. Özel aradığınız varsa yazarsınız, belki vardır arşivde.
Rica ederim Üstadım. Şayet arşivinizde 90 ve öncesine ait müzik, spor ve sinema dergi kapakları varsa çok makbul geçer.

GIBlues

Yeni Üye
6 Haz 2017
14
23
Istanbul
Olağanüstü güzellikte bir paylaşım, ellerinize sağlık yüreğiniz dert görmesin. Bir küçük hatırlatmada diğer Playboy paylaşımlarınız için yapmak istiyorum. Maalesef verdiğiniz linkler artık çalışmıyor. Saygı ve sevgiler...

Osidi

Onursal Üye
14 Eyl 2009
1,294
15,546
Ankara
Olağanüstü güzellikte bir paylaşım, ellerinize sağlık yüreğiniz dert görmesin. Bir küçük hatırlatmada diğer Playboy paylaşımlarınız için yapmak istiyorum. Maalesef verdiğiniz linkler artık çalışmıyor. Saygı ve sevgiler...

Çizgi romanlar dışında paylaştığım linkleri yenilemiyorum. Bahsettiğiniz kitapları aşağıdaki adresten kolaylıkla indirebilirsiniz. Üyeliksiz günde 5 dosya indirmeye izin veriyor.