Tex Willer - Özel Yıllık Aralık 2019 / Noel Hayaletleri

Pertev

Çeviri & Balonlama
1 Ara 2017
522
6,223
TEX WILLER - NOEL HAYALETLERİ
Özel Yıllık
Aralık 2019
128 Sayfa
RNk9wk.jpg

52287075547_9b11fe88e6_c.jpg

oo"Çeviri, balonlama ve kısmi kapak dizâynı, bana aittir."oo

iyi okumalar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,491
Nette görüp baya bi meraklanmıştım.

Ellerinize sağlık üstadım, harikasınız, teşekkürler.

OZERTOPSOY

Onursal Üye
6 Tem 2016
1,280
4,310
Üstadım özlettin kendini, bu harika paylaşımlara bu aralar oldukça ihtiyacımız var, çok çok teşekkürler.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,954
Harika bir yerden gelmiş,ellerine sağlık üstadım.Bu zor zamanlarda ilaç gibi geliyor bu paylaşımlar.
Emekleriniz için çok teşekkür ediyorum.

TOY

Çeviri & Balonlama
9 Eki 2016
533
7,134
Tam Teks'ten bana göre uzun süredir paylaşım olmadığı süreçte nadide paylaşımlardan biri olmuş. Teşekkür ederim.

garfield67

Onursal Üye
19 Mar 2016
1,822
8,981
Bu harika paylaşıma bir teşekkür de benden olsun... Elinize, emeğinize sağlık...

carson10

Aktif Üye
16 Ara 2012
388
1,154
Çok güzel macera.Konu'yu:Mauro Boselli, Giulio Antonio Gualtieri ve Marco Nucci oluşturmuş.Senaryo Boselli tarafından başarıyla yazılmış.Çok ilginç ve ayrıksı bir Tex macerası.Şimdiye kadar yazılanlara benzemiyor.Tex bile fazla silahını konuşturmadan, cesareti ve aklıyla kahramanlık yapıyor.Boselli, Dampry ile gizem,korku,gerilim yaratmada iyice ustalaştı.Tex serisinin de başdanışmanı konumunda.G.L.Bonelli ile ortak çalışmışlığı var.Tex'e tam olarak hakim durumda.2019 yılı Boselli için çok verimli geçti.Tex Willer serisini yarattı ki bence başarılı bir seri.Tex serisine: Grafik roman 6:İntikamcı, Maxi 21:Nueces Vadisi, Özel Albüm 32:Muhteşem Kanun Kaçağı'nı yazdı.Tex'in, sıfır yılından, doğumunu, çocukluğunu, ilk gençliğini, kanun kaçağı olduğu yılları yazdı...Tex Story'nin boşluklarını doldurdu.Burada sadece bahsediyorum ancak, bu eserlerin herbiri önemli, üzerine uzun uzun yazılacak kalitede muhteşem eserler.Maceraya dönersek:Sanki, Dylan Dog, Dampyr ve Tex kokteyli gibi.Maceranın içinde: Ana hikayenin yanında üç ayrı hikaye ve hikayelerden birinin içinde de başka bir hikaye var.Flashback'lerle ana hikaye ilerliyor.Gizem ve gerilimin yükseldiği finalinde aksiyon artıyor.Sanatçı Marco Ghion'un çizimlerini ilk defa gördüm.Eski İspanyol işgalcileri anlattığı hikayede farklı bir tarz kullanmış.Bence çizimler de senaryonun hakkını veriyor.Macerayı okurken kulübeye dikkat edin...İçinde kaçaklar olabilir...Cadı bulunabilir...Gölgeler adam öldürebilir...Ya da ormanda yaşayan kötü ruh Wechughe gelebilir...Sürükleyici, gizemli, gerilimli ve aksiyonlu macera için puanım: 8/10.
Çeviriniz çok iyi geldi bana sevgili Pertev.Tarama kalitesi de dört dörtlük.Sağolun.Emeklerinize sağlık.Herkese, hemen okuma öneriyorum.Sevgiler...

Son düzenleme:

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Pertev kardeşim çok teşekkürler ederim.Ellerinize sağlık,emeklerinize sağlık.

seastar

Kıdemli Üye
11 Şub 2016
162
382
bu macerayı bır turlu açamadım winrar dosyayı bulamıyor hatalı doysa gıbı ıbareler çıkıyor dosya açılmıyor acaba bu konuda yardımcı olacak bır uyemız varmıdır bana

aksakal19

Süper Üye
6 Haz 2013
170
519
Yeni nesil çizerler hayranlık uyandırıyor..Çok iyiydi..Pasquela Frisenda nın stiline benzettim..Hikaye de Büyülü Rüzgar dan hikayeleri anımsatmadı değil..

Tarama,çeviri ve yayın için teşekkürlerimizle..

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,827
Çok heyecanlı bir macera bekliyor bizi çok teşekkür ederim ellerine sağlık.