Otlak - Sayı 2

tayyare

Yönetici
22 Nis 2019
868
16,201

(MediaFire - 238MB - cbr - 300dpi - 60 Sayfa)

A4 tarayıcı ile taranmıştır.

Aksi belirtilmedikçe kendi taramalarımdır. Bir hata görürseniz bu başlık altına belirtin lütfen, ilk fırsatta düzeltirim.

Son düzenleme:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Derginin içeriğine bakınca biraz ümitlerim artıyor. Aslında bizim memleketimizden de çizgi romanın hakkını verebilecek isimler çıkıyor, çıkacak. Gayet hoş öyküler ve çizimlerle dolu dergi.

Bu dergiyi A4 tarayıcı ile taramak için harcanan mesaiyi düşünmek istemiyorum. Çok uğraştırmış olmalı.

Çok teşekkür ediyorum, hocam.

tayyare

Yönetici
22 Nis 2019
868
16,201
Derginin içeriğine bakınca biraz ümitlerim artıyor. Aslında bizim memleketimizden de çizgi romanın hakkını verebilecek isimler çıkıyor, çıkacak. Gayet hoş öyküler ve çizimlerle dolu dergi.

Bu dergiyi A4 tarayıcı ile taramak için harcanan mesaiyi düşünmek istemiyorum. Çok uğraştırmış olmalı.

Çok teşekkür ediyorum, hocam.

Kesinlikle katılıyorum, içeriği gayet doyurucu. Beğendiğiniz ve yorum yaptığınız için asıl ben teşekkür ederim. :)

A4 tarayıcı ile büyük format doküman taramanın en sinir yıpratıcı tarafı resimleri birleştirmeydi, ancak Microsoft'un ücretsiz yazılımı "Image Composite Editor" bu sıkıntıyı minimuma indirdi. :)

Son düzenleme: